Ana Sayfa » İstanbul Diyetisyen » Zeytinburnu Diyetisyen

Zeytinburnu Diyetisyen

Zeytinburnu’da yaşayanlar için diyetisyen tavsiyesi yaptığımız bu sayfadaki diyetisyenden hizmet alabilirsiniz. Diyetisyen adı, telefonları, adresi ve web sitesi aşağıda paylaşılmıştır. Arayın ve hizmet alın!


Adı:

Soyadı:

Telefon:

Adres: Zeytinburnu / İstanbul

Mail:

Çalışma Saatleri: 09.30-19.30


Dünyadaki giderek artan obezite tehlikesi karşısında diyetisyenlik en gözde meslekler arasına girmeyi başarmıştır. Diyetisyenler üniversitelerin beslenme ve diyetetik bölümlerinden mezun olan kişilerdir. Ana amaçları, insanlara sağlıklı ve dengeli beslenme programları sunmak olan diyetisyenler, sağlık kuruluşlarında çalışabilir ya da kendi kliniklerini açabilirler. Danışanların sağlık sıkıntılarını gözden geçirdikten sonra beslenme düzenini ayarlayan diyetisyenler hastalarına hem yardımcı olmak hem de ideal kilosuna ulaşmasını sağlamak için çalışmaktadır.

Diyetisyenlerin Özellikleri

Genellikle aktif dinleyici özelliği gösteren diyetisyenler, danışanlarının şikayetlerini özenle dinler ve not alırlar. Alerjisi olan bir besin maddesini beslenme düzenlerine eklememek için dikkatli davranırlar. Çoğu diyetisyen sadece beslenme düzeninin değil aynı zamanda günlük yaşama hareket etmenin de kilo almada ve vermede oldukça faydalı olduğunu savunmaktadır.
icon
Hizmete çok hızlı şekilde ulaşım sağla.