Ana Sayfa » İstanbul Diş Kliniği » Ümraniye Diş Kliniği

Ümraniye Diş Kliniği

ümraniye

Ümraniye’de yaşayanlar için diş kliniği tavsiyesi yaptığımız bu sayfadaki diş kliniğinden hizmet alabilirsiniz. Diş kliniği adı, telefonu, adresi ve web sitesi aşağıda paylaşılmıştır. Arayın ve hizmet alın!


Ümraniye Diş Kliniği İletişim Bilgileri

Klinik Adı:

Whatsapp:

Telefon:

Adres: Ümraniye / İstanbul

Web Sitesi:

Çalışma Saatleri: 09.30-19.30


Ümraniye Diş Klinikleri Arasında Tavsiye Edilen Klinik!

Ağız kokusu çok yaygın bir sorundur ve birçok farklı neden vardır. Bazı insanlar her zaman kötü nefes aldıklarını ve boğaz, burun veya akciğer enfeksiyonları ve sinüzit, bronşit veya diyabet gibi altta yatan bir tıbbi neden olduğunu anlarlar. Diş hijyeni kötü ise, ayrıca ağız kokusu da muzdarip olabilir. Düzenli fırçalama ve diş ipi kullanılmadığı takdirde, bir süre sonra hoş olmayan bir koku bırakan bakteri ve yiyecek parçaları dişlerinizin arasına sıkışabilir.

Ağız kokusunun bir başka nedeni de sigara içmek. Kötü nefes, sarımsak, soğan ve kahve gibi güçlü gıdalardan da kaynaklanır veya daha da kötüleşir. Günlük ağız hijyeni rejiminin izlenmesi ve şekerli yiyecek ve içeceklerin kesilmesiyle ağız kokusu önlenebilir. Hijyen uzmanına yapılan düzenli geziler de plak seviyelerinizin kontrol altında tutulmasını sağlayacaktır.

icon
Hizmete çok hızlı şekilde ulaşım sağla.