İçerik Sitesi


Anuş Tegin » Giyim » Tektaş Yüzük Nasıl Seçilir? Tektaş Yüzük Markaları ve Tektaş Yüzük Fiyatları

Tektaş Yüzük Nasıl Seçilir? Tektaş Yüzük Markaları ve Tektaş Yüzük Fiyatları


Her kadının güzel bir evlilik teklifi almayı hayal eder, dolayısıyla her kadının rüyalarını süsleyen bir evlenme teklifi vardır. Özellikle kadınlar için büyük önem taşıyan evlenme tekliflerinin baş rolünde tektaş yüzük vardır. Tektaş evlilik teklifleri için geleneksel bir hal almış yüzük modelidir.

Halk olarak birinin parmağında tektaş yüzük gördüğümüzde sözlü nişanlı ya da evli olduğunu düşünürüz. Tektaş yüzük bir nevi kişinin bir ilişkisi olduğunu belirtir diyebiliriz. Bu nedenle tektaş yüzük gerek ifade ettiği anlamı dolayısıyla gerekse şık bir görünüme sahip olması nedeniyle tercih edilmektedir. Tektaş yüzüğün pırlanta gümüş altın ve beyaz altın olanları bulunmaktadır. Dolayısıyla her bütçeye hitap eden fiyatta tektaş yüzük bulmanız mümkündür. Tektaş yüzük sadece evlilik tekliflerinin değil yıl dönümlerinin, doğum günlerinin, özel günlerinde vazgeçilmeyen en çok tercih edilen hediyelerinden biridir.

Tektaş seçerken dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Mesela parmaklarımızın boyuna göre tektaş seçmeniz çok önemlidir. Kısa parmaklarınız varsa büyük taşlı tektaşları seçmemeniz gerekir.Uzun parmaklarınız var ise de kibar modeller seçilmelidir. Pırlanta tektaş yüzükler değerine göre D den Z ye kadar gitmektedir. D en değerli olmakla beraber Z ye inene kadar değeri azalmaktadır. Ayrıca pırlanta tektaş yüzük seçerken; berraklığına, rengine, karatına ve kesimine dikkat edilmektedir. Tabi pırlanta yüzük diğer seçeneklere göre daha pahalı yüzük modellerindendir.

Tavsiye İçerik:  Kadın Ayakkabı Modelleri, Kadın Ayakkabı Fiyatları ve Kadın Ayakkabı Markaları