Ana Sayfa » İstanbul Diyetisyen » Sultanbeyli Diyetisyen

Sultanbeyli Diyetisyen

Sultanbeyli’de yaşayanlar için diyetisyen tavsiyesi yaptığımız bu sayfadaki diyetisyenden hizmet alabilirsiniz. Diyetisyen adı, telefonları, adresi ve web sitesi aşağıda paylaşılmıştır. Arayın ve hizmet alın!


Adı:

Soyadı:

Telefon:

Adres: Sultanbeyli / İstanbul

Mail:

Çalışma Saatleri: 09.30-19.30


Kişilerin hastalıklarını ve sağlık durumlarını göz önünde bulundurarak yeme programları hazırlayan kişilere diyetisyen denmektedir. Diyetisyenler, sağlıklı olan ideal kilonuza ulaşmanız için sizi teşvik eden ve size yardımcı olan kişilerdir. Üniversite eğitimi almış diyetisyenler devlet hastanelerinde kadrolu çalışabileceği gibi özel kliniklerinde de hasta kabul etmektedirler.

Hastayı iyileştirmek ve hayat kalitesini artırmak için gerekli bütün yiyeceklerin bir plan halinde sunulduğu beslenme programları, diyetisyenlerin en çok kullandığı tablolardır. Her kişiye özel olarak hazırlanan bu programlar, kişinin kilo durumu takip edilerek gereğinde müdahale etmeye elverişli şekilde düzenlenmektedir. Diyetisyenlerle sadece kilo almak ya da zayıflamak isteyenler görüşmemekte, aynı zamanda sporcular, dansçılar ve sanatçılar da destek almaktadır.
icon
Hizmete çok hızlı şekilde ulaşım sağla.