Ana Sayfa » İstanbul Diyetisyen » Şişli Diyetisyen

Şişli Diyetisyen

şişli

Şişli’de yaşayanlar için diyetisyen tavsiyesi yaptığımız bu sayfadaki diyetisyenden hizmet alabilirsiniz. Diyetisyen adı, telefonu, adresi ve web sitesi aşağıda paylaşılmıştır. Arayın ve randevu alın!


Şişli Diyetisyen İletişim Bilgileri

Adı:

Soyadı:

Telefon:

Adres: Şişli / İstanbul

Web Sitesi:

Çalışma Saatleri: 09.30-19.30


Şişli Diyetisyen Tavsiyesi

Kurban bayramında kesilen hayvanın etini önce en azından bir gün dolapta dinlendirmeniz gerekir. Bu etin tüketime hazır olmasını sağlayacaktır. Hem sindirimin zor olmamasını hem de besin değerini azalmamasını sağlayacaktır. Bir çok et pişirme yöntemi vardır. Eti pişirirken harici de yağ eklemeniz gerekebilir. Ancak bu yağ oranına çok dikkat edin ve fazla olacak şekilde yağ eklememeye özen gösterin. Etin yanında sindirime yardımcı olacak yoğurt da tüketebilirsiniz.

Bayramda elbette ki bir çok ev ziyaret edilecek ve her yerde et ikram edilecek. En azından etin yanında bitki çayı ya da daha hafif içecekler içmeye özen gösterin. Midenize zarar verecek derecede et tüketmeyin. Kurban bayramında beslenme konusunda tavsiye edeceğimiz en önemli durumlardan birisi de su tüketimidir. Günde en azından 1 lt veya 1,5 litre su içmelisiniz. Hem sindirme hem de vücuda çok faydalı olacaktır.

icon
Hizmete çok hızlı şekilde ulaşım sağla.