Ana Sayfa » İstanbul Diyetisyen » Silivri Diyetisyen

Silivri Diyetisyen

Silivri’de yaşayanlar için diyetisyen tavsiyesi yaptığımız bu sayfadaki diyetisyenden hizmet alabilirsiniz. Diyetisyen adı, telefonları, adresi ve web sitesi aşağıda paylaşılmıştır. Arayın ve hizmet alın!


Adı:

Soyadı:

Telefon:

Adres: Silivri / İstanbul

Mail:

Çalışma Saatleri: 09.30-19.30


Üniversitelerin dört yıllık beslenme ve diyetetik bölümünü bitiren öğrenciler, diyetisyen unvanını alırlar. Bu unvanı dilerlerse hastanelerin diyetetik bölümünde çalışarak, isterlerse klinik açarak devam ettirebilirler. Diyetisyenlerin en büyük özellikleri iyi birer dinleyici olmalarıdır. Dinleyici olmalarının yanı sıra analitik düşünme biçimine de sahip olan diyetisyenler danışanları için alternatif çözümler bulmalıdır.

Yemeklerin kalori değerleri, pişime şekilleri ve porsiyonlar gibi pek çok konuda eğitim almış diyetisyenler yapılması gereken sporlar ve hareketler hakkında da oldukça bilgilidir. Sundukları beslenme programlarının yanı sıra insanları hareket etmeye de teşvik etmektedir. Vücuttaki yağlardan ve ödem yapan atıklardan sadece beslenme düzenini değiştirerek bir yere kadar kurtulabileceklerini hastalarına anlatan diyetisyenler, vücutlarının kilo vermeyi bıraktığı zaman döngüyü hareket ederek kırmayı amaçlarlar.
icon
Hizmete çok hızlı şekilde ulaşım sağla.