Ana Sayfa » İstanbul Diş Kliniği » Sancaktepe Diş Kliniği

Sancaktepe Diş Kliniği

sancaktepe

Sancaktepe’de yaşayanlar için diş kliniği tavsiyesi yaptığımız bu sayfadaki diş kliniğinden hizmet alabilirsiniz. Diş kliniği adı, telefonu, adresi ve web sitesi aşağıda paylaşılmıştır. Arayın ve hizmet alın!


Sancaktepe Diş Kliniği İletişim Bilgileri

Klinik Adı:

Whatsapp:

Telefon:

Adres: Sancaktepe / İstanbul

Web Sitesi:

Çalışma Saatleri: 09.30-19.30


Sancaktepe Diş Klinikleri Arasında Tavsiye Edilen Klinik!

Bir diş hekimi randevusu olmadan derhal hijyenistimize görün. Lekeleri giderecek ve dişlerinizi anında daha temiz ve beyaz hale getirecek olan tam ölçekli bir temizleme ve hava cilası sağlayacağız. Aynı zamanda daha taze bir nefes ve temiz bir tat sağlayacaktır. Diş hijyeni tedavisi, bazı bölgelerde oluşmuş dişlerden plak çıkmasına yardımcı olacak bir diş hijyenisti tarafından verilir.

Özel ekipman ve macunlarla dişleriniz profesyonel bir şekilde temizlenir, bu işlem aynı zamanda ölçeklendirme ve cilalama olarak da bilinir. Hijyenistin rolünün önemli bir yönü, dişlerinize nasıl bakacağınızı göstermek ve böylece plaklardan korunmalarını sağlamaktır. En iyi fırçalama tekniğiyle ilgili tavsiyede bulunmanız ve diş ipi kullanımı ve diş arası fırçaları kullanma hakkında ipuçları verilecektir.

Dişhekimliğinde diş hijyeni ayrıca diş eti hastalığının ve ağız kokusunun tedavisinin bir parçasını oluşturur. Köprü, protez, ortodontik tedavi veya diş implantı varsa, hijyenistin size yardım edebilmesi için özel hijyen gereksinimleriniz olacaktır.

icon
Hizmete çok hızlı şekilde ulaşım sağla.