Ana Sayfa » İstanbul Psikolog » Pendik Psikolog

Pendik Psikolog

pendik

Pendik’de yaşayanlar için psikolog tavsiyesi yaptığımız bu sayfadaki diyetisyenden hizmet alabilirsiniz. Psikolog adı, telefonu, adresi ve web sitesi aşağıda paylaşılmıştır. Arayın ve hizmet alın!


Pendik Psikolog İletişim Bilgileri

Adı:

Soyadı:

Telefon:

Adres: Pendik / İstanbul

Web Sitesi:

Çalışma Saatleri: 09.30-19.30


Pendik Psikolog Tavsiyesi

İnsanın öfkesini bastırmakta zorluk çekme ve olduğundan fazla tepki verme şeklidir. Öfte insanın bir sinir haline geçmesi durumudur. Zaman zaman bazı zorluklar ile karşılaştığımızda sinirleniriz. Bu durumu anlayış ile karşılamak ve sorunun üstesinden gelmek için iyi bir ruh halinde olmak gereklidir. Öfke kontrol sorunu kişinin sinirlerine hakim olamaması ile başlayan ve kendini kontrol etmekte zorlanmasıdır. Bu sorunu yaşayan kişilerin uzman desteği almak ve bu sorunu yenmek zorundadır.

Hayatını kendi kendine zehir etmemek için sakin bir kişiliğe sahip olunmalıdır. Ancak öfke kontrol sorunu kişinin kendi kendine sorun yaratmaması için üstesinden gelmelidir. Psikolog öfte kontrolü sorunu yaşayan kişilere profesyonelce destek olarak sorunu yenmesini sağlar. Öfke kontrolü sorunu hakkında detaylı bilgi almak ve nasıl hizmet verildiğini öğrenmek için psikolog ile iletişime geçiniz.

icon
Hizmete çok hızlı şekilde ulaşım sağla.