Ana Sayfa » İstanbul Diş Kliniği » Maltepe Diş Kliniği

Maltepe Diş Kliniği

maltepe

Maltepe’de yaşayanlar için diş kliniği tavsiyesi yaptığımız bu sayfadaki diş kliniğinden hizmet alabilirsiniz. Diş kliniği adı, telefonu, adresi ve web sitesi aşağıda paylaşılmıştır. Arayın ve hizmet alın!


Maltepe Diş Kliniği İletişim Bilgileri

Klinik Adı:

Whatsapp:

Telefon:

Adres: Maltepe / İstanbul

Web Sitesi:

Çalışma Saatleri: 09.30-19.30


Maltepe Diş Klinikleri Arasında Tavsiye Edilen Klinik!

Kaza veya yaralanma sonucu diş kırdıysanız, travmatik bir deneyim olabilir. Diş biraz hafifçe parçalanmış olsa bile derhal acil bir diş bakımı aramanız çok önemlidir. Bir dişi veya birkaç dişi çıkardıysanız, diş hekimi tarafından ne kadar erken görülürseniz o kadar iyi olur çünkü yaralanmalarınızın ciddiyetine bağlı olarak dişlerin tekrar implante edilme olasılığı vardır. Vurulan dişi temiz tutmanız ve kökü kullanmaktan kaçınmanız çok önemlidir.

Bazı durumlarda yaklaşık 15-20 dakika boyunca temiz bir kağıt havluyu ısırtarak dişi tekrar sokete sokabilirsiniz. Yontma dişiniz varsa diş hekiminiz düz olmayan kenarı yumuşatabilir ve eksik kısmı diş renginde bir dolgu ile değiştirebilir. Bir sırt molarını kırırsanız bunun yerine bir taçla değiştirilmesi gerekebilir. Acil bir diş tedavisine ihtiyacınız varsa, mümkün olan en kısa sürede bir diş hekimi görmek istemeniz gerekir.

Bizim uygulamada, diş ağrısından kaybedilen ya da kırılan kronlara, yontma dişlerine ve dolgular, apselere, travmaya, avullanmış dişlere ve şişmiş yüze kadar tüm diş acilleri için aynı gün hizmet sunuyoruz. Daha hızlı ve daha etkili bir şekilde iyileşmenizi sağlamak için yaralanmalarınızla ilgilenebiliriz, bu nedenle gelecekte ek diş problemlerinden kaçınırsınız.

icon
Hizmete çok hızlı şekilde ulaşım sağla.