Kullanım Şartları

Merhaba kıymetli ziyaretçi,

Bu sayfada web sitemizin kullanım şartları hakkında bilgiler verilmektedir. Web sitemize giriş yapan herkes bu kullanım şartlarına uymuş sayılır. Öncelikle belirtmek isteriz ki sitemiz ziyaretçileri için firma tavsiyesi yapmaktadır ve firmalar ile ziyaretçiler arasında yaşanacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Biz web sitemizi bir amaç doğrultusunda açtık ve bu amaç için çalışıyoruz. Sitemize giriş yapan ziyaretçilerden hiç bir ücret veya ekstra bir bilgi talebimiz olmaz. Ziyaretçilerimizin kişisel haklarına en üst düzeyden önem veriyoruz. Bu her zaman bizim için en önemli konu olacaktır. Sitemizde bir hata ya da eksiklik gördüğünüzde bize yazmaktan çekinmeyiniz. Sitemiz bir sistem alt yapısı kullanmaktadır bu yüzden bazı düzenlemeler yapmaktayız ve her zaman sitemizi geliştirmeye çalışıyoruz. Kullanıcı hakları sayfamız tüm ziyaretçilerimizin ulaşabileceği şekilde sitemizin her sayfasında yayınlanır.

Biz

Anuş Tegin 2018 yılı içerisinde kurulmuş ve insanların ihtiyacı olan hizmeti veren firmaya ulaşmaları amacıyla çalışan bir web sitedir. www.anustegin.com alan adı ile her zaman yayında olacaktır. Bursa şehrinde bulunuyoruz ve Bursa’da hizmet veriyoruz. Web sitemiz bir host firmasında muhafaza edilmektedir. Bize info@anustegin.com mail adresinden her zaman ulaşabilirsiniz.

Kişisel Veriler

Sitemizi geliştirmek amacıyla bazı kişisel veriler tarafımızdan toplanmaktadır. Bu bilgilerin neler olduğunu ve hangi program aracılığıyla toplandığını detaylı şekilde paylaşacağız. Web sitemizde her hangi bir konuya yorum yaptığınız zaman İsim ve e-posta adresleri sitemizde muhafaza edilir. Ancak mail adresleri hiç bir firma ve kuruluşla paylaşılmaz. Ayda bir adet olmak şartıyla bu e-posta adreslerine mail gönderme hakkımız bulunmaktadır. Aynı şekilde sitemiz Google Analytics de kullanmaktadır. Bu da sitemize giren kişinin bulunduğu şehir, sistem bilgisi, kullandığı program ve yaş aralığı tahmini gibi bazı bilgiler vermektedir. Bu bilgilere Google Analytics ve biz ulaşmaktayız.

Sitemizin güvenli bir ortam olabilmesi ve ziyaretçilerimizin kişisel verilerinin güvenli ortamlarda muhafaza edilmesi için ekstra güvenlik önlemleri de almış durumdayız. Kişisel verileri sitemizi geliştirmek amacı ile toplamaktayız. Bu kişisel veriler sadece bizim tarafımızdan görüldüğü gibi sadece ziyaretçi sayısı üye firmalara ile paylaşılır. Ziyaretçilerimizin kişisel verileri asla ve asla hiç bir kurum ve şahıs ile paylaşılmaz. Sitemizde paylaşılan içerikler tamamen bizim sorumluluğumuzda bulunur.

Kişisel Veri Toplama

Kişisel veriler sitemizde yorumlar, Google Analytics, çerezler ve iletişim formu ile toplanır. Bunun dışında yasa dışı ya da kullanıcıların bilgisi olmaya hiç bir veri toplama işlemi yapmıyoruz. Sitemizin kullandığı alt yapı da hiç bir şekilde kişisel veri toplama işlemi uygulamaz. Bu toplanılan veriler sitemiz içinde ve Google’da 1 yıl süreyle muhafaza edilmektedir. 1 yıl sonunda sitemiz bu veriler silmektedir ancak Google tarafından yapılacak işlem hakkında detaylı bir bilgimiz bulunmamaktadır ve silmeyebilir.

Abonelik

Aylık olarak sadece isteyen aboneler için bilgilendirme mailleri atılır. Abone olan ziyaretçilerin mail adresleri asla paylaşılmaz.

Çerezler

Sitemize yapılan yorumlardan yorum yapan kişiler sorumludur. Küfürlü, T.C. Anayasasına aykırı ve ziyaretçilerimizi rahatsız edecek şekilde yapılan yorumlar onaylanmaz ve silinir. Sitemize yapacağınız her yorum sitemizin gelişmesi için ayrı bir öneme sahiptir. Ayrıca yorumlar sitemiz kaldığı sürece her zaman yayınlanmaya devam etmektedir.

Görseller

Sitemize yüklediğimiz görseller Google’dan taranıp bulunmaktadır. Web sitemize girdiğimiz her içeriği daha zenginleştirmek ve daha ilgi çekici hale getirmek için görsel kullanmaktayız.

Ziyaretçi Hakları

Ziyaretçiler web sitemizde gezinme, yorum yapma, iletişime geçme ve web sitemizde yayınlanan firmalar ulaşma haklarınsa sahiptir. Web sitemizdeki firmalar tamamen öneri amaçlıdır. Bu firmalar ile bir ziyaretçimiz arasında yaşanacak bir sorunda web sitemiz sorumlu tutulmaz. Ancak ziyaretçimizin bu sorunu için takip olmayı kabul etmekteyiz.

Firma Hakları

Sitemizde paylaştığımız firmalar sadece yayınlanma ve ilgili sayfasında kendi hakkında paylaşılan bilgiler değişiklikte bulunma haklarına sahiptir.