Ana Sayfa » İstanbul Oto Kurtarma » Kadıköy Oto Kurtarma

Kadıköy Oto Kurtarma

kadıköy ilçesi

Kadıköy oto kurtarma hizmeti verilen bir ilçedir. Oto kurtarıcı hizmeti veren firmalar müşterilerinin kendilerini aramalarını bekler. Oto kurtarıcı Kadıköy ve diğer ilçelerde hizmet sunar. Oto kurtarıcı firması sadece Kadıköy ilçesinde hizmet vermez.

Araçlar bazen yolda kalabilir, bazen kaza yapabilir, bazen de beklenmedik arızalar yaşanabilir. Bu otomobillerin yapısında bulunan bir durumdur. Bu durumları otomobil içinden veya otomobil çevresinden çeşitli nedenler tetikleyebilir. Böyle bir arıza ile karşılaşıldığında tanınan bir servis varsa ona gitmek için ya da aracın tamir olması için her hangi bir servise gitmek için çekici çağrılması şarttır. Aracın bulunduğu yerden kaldırılması için oto kurtarma hizmet veren bir firmadan hizmet almak gerekmektedir.

Kadıköy oto kurtarma hizmeti veren firmaların bulunduğu bir şehir olduğundan dolayı aracın çekilmesi için çok zaman kaybı yaşamadan kısa bir süre içinde işlem yapılır. Kadıköy oto kurtarıcı fiyatları ise kilometre başına sabit ücretlendirme ile çalışılmaktadır. Yani örneğin 25 km ileriye gidecek bir araç için 10 km başı 40 TL alınıyorsa 25 km için de 100 TL ücret alınır. Bu fiyatlar örnek vermek için yazılmıştır. Tam ve doğru fiyat bilgisi için oto kurtarıcı ile iletişime geçmek gerekmektedir.

icon
Hizmete çok hızlı şekilde ulaşım sağla.