Bursa hizmet ağı.

Hakkımızda

Anuş Tegin Bursa’da bulunan firma ve hizmet sağlayıcıları Bursalılar ile buluşturur. Günlük ihtiyaçların ve sıkça karşımıza çıkan sorunların giderilmesi için belirlenen kategorilerde Bursa’nın güvenilir ve tecrübeli firmalarını listeliyoruz. Sitemizde belirlenen kategorilerdeki sayfalara giriş yaparak firmalar ile iletişime geçerek hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Asıl amacımız Bursalılara ve Bursa’ya gelen insanlara yardımcı olmaktır. Siz de bir firma iseniz ve web sitemizde var olmak istiyorsanız hizmet sektöründeki sayfaya firmanızı ekletebilirsiniz. Var olmayan bir kategori ise sektörünüz için kategori oluşturulabilir.

Firmaların Bilmesi Gerekenler

  • SEO hizmeti veriyor muyuz?

Evet, yerel SEO hizmeti veriyoruz. Küçük, orta ve büyük ölçekteki işletmelerin yerel bazda hedefledikleri sıralamaları kazanmalarını sağlıyoruz. Yerel SEO hizmeti almak için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Firmalar için ne anlam ifade ediyor?

Anuş Tegin sektör için sayfa oluşturur ve o sayfaya organik trafik sağlar. Oluşturulan sayfaya sadece bir firma ekler ve böylece o sektöre gelen tüm müşteriyi sadece bir firmaya yönlendirir.

  • Nasıl çalışıyor?

Web siteye gelen müşteri ilgili firmaya ve sadece bir firmaya yönlendirilir. Örnek sayfaya bakınız.

  • Sayfaya neler ekleniyor?

Adres, telefon, web site, sosyal medya hesapları, müşteri yorumları, Google Maps, hakkında çıkan haberler ve istenilen her türlü bilgi de sayfaya eklenir.

  • Ücretlendirme nedir?

Firma ekle sayfamızda fiyat bilgisi yazıyor.

  • Trafik nasıl sağlanıyor?

Google ve diğer arama motorlarından gelen organik trafik.


Aklınıza takılan her türlü soru, görüş ve öneri için bize mail atabilirsiniz. Çalışma saatleri içerisinde tüm mailler cevaplanır. Web sitemiz sürekli güncel tutulur ve düzenlemeler yapılır. Yeni sektör eklemeleri yapılır. Daha iyi işleyen ve ziyaretçilere hızlı ve en doğru şekilde hizmet vermek için kendimizi yeniliyoruz.

Anuş Tegin Yönetimi