Hakkımızda

Anuş Tegin firma ve hizmet sağlayıcıları ile insanları buluşturur. Günlük ihtiyaçların ve sıkça karşımıza çıkan sorunların giderilmesi için belirlenen kategorilerde güvenilir ve tecrübeli firmalarını listeliyoruz. Sitemizde belirlenen kategorilerdeki sayfalara giriş yaparak firmalar ile iletişime geçerek hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Asıl amacımız insanlara yardımcı olmaktır. Siz de bir firma iseniz ve web sitemizde var olmak istiyorsanız hizmet sektöründeki sayfaya firmanızı ekletebilirsiniz. Var olmayan bir kategori ise sektörünüz için kategori oluşturulabilir. İşletmeler interneti kullanarak müşteri kazanmak ister. Ancak bunun için bütçe ayırmak ve o bütçeyi doğru yönetmek zorundadır. Ayrılan reklam bütçesinin ortalama %65’i boşa gitmektedir. Bunun nedeni gelen tıklamaların ya yanlış olması ya da insanların beklentisine göre farklı bir site ile karşılaşmasıdır.

Sitemizde sektörler için sayfalar oluşturuldu. Bu sayfalarda sadece birer adet firma tavsiyesi yapılacaktır. Bu da sitemizin sadece sektör sayfası adedince firma önerisi yapacağı anlamına gelmektedir. Sitemiz ziyaretçilerinden hiç bir ücret almaz. Sayfalarda sektörler, ürünler ve uzmanlar hakkında detaylı bilgiler yer alır. Sitemiz üyelik sistemi barındırmadığı için bir form doldurma gibi gereksinim bulunmaz. İhtiyacınız olan sektör sayfasına geçerek o sayfada bulunan firma iletişim bilgilerinin her hangi birinden firmaya ulaşabilirsiniz.

Bizim için en önemli konu ziyaretçilerimizin güvenilir, profesyonel ve işi en iyi şekilde teslim edecek firmalar ile çalışmaktır. Böylece hizmet alan kişiler aldıkları hizmetten memnun kalacak ve sitemiz de amacına ulaşmış olacaktır. Ayrıca her gün yüzlerce ev ve yüzlerce iş yerinde ihtiyaç olan temizlik konusu için de ayrı bir sayfa oluşturduk.

Aklınıza takılan her türlü soru, görüş ve öneri için bize mail atabilirsiniz. Çalışma saatleri içerisinde tüm mailler cevaplanır. Web sitemiz sürekli güncel tutulur ve düzenlemeler yapılır. Yeni sektör eklemeleri yapılır. Daha iyi işleyen ve ziyaretçilere hızlı ve en doğru şekilde hizmet vermek için kendimizi yeniliyoruz.