Ana Sayfa » İstanbul Diyetisyen » Güngören Diyetisyen

Güngören Diyetisyen

Güngören’de yaşayanlar için diyetisyen tavsiyesi yaptığımız bu sayfadaki diyetisyenden hizmet alabilirsiniz. Diyetisyen adı, telefonları, adresi ve web sitesi aşağıda paylaşılmıştır. Arayın ve hizmet alın!


Adı:

Soyadı:

Telefon:

Adres: Güngören / İstanbul

Mail:

Çalışma Saatleri: 09.30-19.30


Sağlık çalışanları ile işbirliği halinde olan diyetisyenler, uzman hekimler tarafından kendilerine yönlendirilen hastaların sağlık durumlarını gözden geçirdikten sonra beslenme planları hazırlamaktadırlar. Beslenme planları hazırlanırken kişinin alerjisi ya da intoleransı olup olmadığı araştırılır. Kişilerin kendi yarattığı beslenme düzenlerine uygun formatta ilerleyen bu beslenme programları, sevilen yiyeceklerin sağlıklı biçimleri üzerinden ilerler. Diyetisyenlerin amaçları sevdikleri yiyeceklerin sağlıklı biçimlerini yiyen insanların daha sağlıklı olduğunu aşılamaktır.

Tavuğu seven bir kişi, kızarmış tavuk tercih ettiğinde kilo almaktadır fakat diyetisyenler tavuğu ızgara ya da haşlama olarak önerdiğinde daha az kalori ile hastasına aynı lezzeti sunma şansı yakalamaktadır. Kendi sevdiği yiyecekleri yiyerek zayıflamak isteyenler mutlaka diyetisyenleri ile bu konuda fikir alışverişi yapmalıdır.
icon
Hizmete çok hızlı şekilde ulaşım sağla.