Ana Sayfa » İstanbul Diş Kliniği » Eyüpsultan Diş Kliniği

Eyüpsultan Diş Kliniği

eyüpsultan ilçesi

Eyüpsultan’da yaşayanlar için diş kliniği tavsiyesi yaptığımız bu sayfadaki diş kliniğinden hizmet alabilirsiniz. Diş kliniği adı, telefonu, adresi ve web sitesi aşağıda paylaşılmıştır. Arayın ve hizmet alın!


Eyüpsultan Diş Kliniği İletişim Bilgileri

Klinik Adı:

Whatsapp:

Telefon:

Adres: Eyüpsultan / İstanbul

Web Sitesi:

Çalışma Saatleri: 09.30-19.30


Eyüpsultan Diş Klinikleri Arasında Tavsiye Edilen Klinik!

Sıcak bir şeyler yerken veya içerken dişlerinizde atış ağrısı hissediyor musunuz? Dondurmayı veya soğuk sert elmayı ısırma düşüncesi sizi utandırıyor mu? Hassas dişler birçok insan için bir yük olabilir ve birçok şeyden kaynaklanabilir. Bir diş hekiminden tavsiye almak her zaman önemlidir, böylece sorunun kaynağı tanımlanabilir ve tedavi edilebilir. Hassasiyet sebeplerinden biri, diş minesinin kaybı olan diş erozyonu.

Emaye, altındaki hassas diş kemiğini koruyan bir dişin sert dış kaplamasıdır. Eğer emaye aşınmışsa veya aşınmışsa, bu dentin açığa çıkar ve ağrıya ve hassasiyete neden olabilir, bu da aşırı sıcaklıklar ile kötüleşebilir. Erozyona diyetiniz (sıklıkla yüksek şeker veya yüksek asitli yiyecek veya içecek tüketimi), diş fırçalama alışkanlıkları (çok sert fırçalama), diş taşlama, bazı tıbbi durumlar ve yeme bozuklukları neden olabilir.

Emayinizi korumayla ilgili en iyi ipuçları ve diş hassasiyetinin etkili bir şekilde tedavisi için, sizin için kişiselleştirilmiş bir bakım planı oluşturabileceğimiz bir check-up uygulamasına gelin.

icon
Hizmete çok hızlı şekilde ulaşım sağla.