Ana Sayfa » İstanbul Psikolog » Esenyurt Psikolog

Esenyurt Psikolog

esenyurt

Esenyurt’da yaşayanlar için psikolog tavsiyesi yaptığımız bu sayfadaki diyetisyenden hizmet alabilirsiniz. Psikolog adı, telefonu, adresi ve web sitesi aşağıda paylaşılmıştır. Arayın ve hizmet alın!


Esenyurt Psikolog İletişim Bilgileri

Adı:

Soyadı:

Telefon:

Adres: Esenyurt / İstanbul

Web Sitesi:

Çalışma Saatleri: 09.30-19.30


Esenyurt Psikolog Tavsiyesi

İnsanın bir nesne ya da bir duruma karşı durduğu korkudur. Bazen az olsa da bazen de çok büyük bir korku verebilir. Fobi bir nesne ya da ortama korku duyma durumudur. Bu durum çeşitli nedenlerden dolayı meydana gelerek bilinçaltında yer etmektedir. Böylece kişi bazı nesnelerden ve ortamlardan korku duymaya başlar. Bu korku derecelendirilir. Az ya da çok korku olarak da görülmektedir. Fobi kişinin geçiş döneminde ortaya çıkmaktadır. Çocukluktan ergenliğe geçiş, ergenlikten çıkış gibi dönemlerde kişi daha değişken ruh halinde olduğu için bir takım olaylardan kaynaklı olarak bazı şeylerden korkabilir.

Profesyonel yardım olarak fobiler tedavi edilebilir. Bunun için çeşitli tedavi yöntemleri bilimsel olarak bulunmaktadır. Psikolog bu fobileri yenmek için kişiye yardımcı olma görevini üstlenir. Tamamen bilimsel ve kanıtlanmış tedavi yöntemleri uygulanarak kişinin bu korkuları yenmesi sağlanır. Fobiden kurtulmak için sitemizde tavsiye ettiğimiz psikologa ulaşabilirsiniz.

icon
Hizmete çok hızlı şekilde ulaşım sağla.