Ana Sayfa » İstanbul Çiçekçi » Esenyurt Çiçekçi

Esenyurt Çiçekçi

esenyurt

Her türlü alanı sağlayan ekibimiz genellikle çeşitli boyutlarda vazo gerektiren geniş alanlar için düzenlemeler tasarlar. Bir varyasyon yaratmak ve mekanın içinde tekrarlayan bir hissi önlemek için, bu özel mekandaki tasarım, çiçekleri odaya eşit şekilde dağıtmaya ve daha dokulu bir his sağlamaya yardımcı olmak için üç büyük vazo ve dört küçük küp şeklinde ayrılmıştır. Bu, müşterilerle yeni sözleşmeleri göz önünde bulundururken önemlidir.

Her bina farklıdır ve hem çiçek hem de vazo açısından ayrı ayrı tasarlanmış bir tasarıma ihtiyaç duyar. Her durumda, burada Çiçek İstasyonunda aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Parlak ayçiçeği ve güller, orkide bitkileri ve ortancalar ya da zambaklar ve papatyalar istiyorsanız, her iş için bir şeyimiz var. Büyüklüğünden bağımsız olarak, Esenyurt genelinde teslimat yapıyoruz ve çiçeklerinizi kurduktan sonra çiçekçilerimiz haftaları boyunca kalite ve canlılığın köklerini değiştirme zamanına kadar devam etmesini sağlamak için geri dönüş yapıyorlar.

Özel hizmetimiz, güzel çiçek tasarımını başkent genelinde işletmeye sağlamak, kurmak, bakımını yapmak ve değiştirmek için mevcut müşterilerimiz tarafından güvendiğimiz anlamına gelir. Çiçek seçiminin ilk aşamasından, başka bir mekanın ofisine gelen son ürüne kadar bir stil ve vazolar üzerinde anlaşmaya kadar, hiçbirinin ikinci olmadığına inandığımız profesyonel ve kendinden emin bir paket sunuyoruz.

icon
Hizmete çok hızlı şekilde ulaşım sağla.