Bursa hizmet ağı.

Bursa Psikolog Önerileri, Seans Ücretleri ve Tavsiyeleri

Psikolog insanlar tarafından çekinilen ve destek almanın bir eksiklik olduğu gibi görünen aksine insanlar için bir gereksinim ve destek mekanizması olan kişidir. İnsanların en yanlış bildiği konu psikologların sadece deliler ile ve ruhsal problemleri olan kişiler ile ilgilendiğini düşünmesidir. Halbuki böyle bir durum söz konusu bile değildir. Bursa psikolog bulunan güzel bir şehirdir. Bursa halkı psikolog desteği alarak daha dinamik ve daha huzurlu bir hayat yaşayabilir. Destek almaktan çekinmenize gerek yoktur. Psikolog Bursa’da bulunan ofisinde siz değerli Bursalıları ağırlayarak hizmet vermeye çalışıyor. Siz de psikologdan müsait bir zaman için randevu alarak randevu gününde görüşmeye gidebilirsiniz.

Tavsiye Edilen Bursa Psikolog

 • Adres: Bursa, Türkiye (Harita)
 • Sabit Telefon: 0(224) .. – Mobil Telefon: ..
 • Web:
 • Facebook: facebook.com
 • Instagram: instagram.com
 • Çalışma saatleri: 10.00-17.00 (Hafta İçi ve Cumartesi)
 • Yetkili Adı:

Bursa Psikologlar

PsikologTelefonAdresMailWeb Sitesi
Psikolog Deniz Aldan 0224 502 40 77 FSM Bulvarı İlknur Sok. No.1 Bulvar 224 Sitesi C Blok Daire.7 Nilüfer/BURSA info@denizaldan.com Siteye Git
Psikolog Vildan Kavak Karsan 0553 910 16 16 İhsaniye Mah. FSM Bulvarı. Bulvar 224 Sitesi C/6 Nilüfer/BURSA info@terapipsikolog.com Siteye Git
Psikolog Sena Yıldırım 0224 249 41 41 İhsaniye Mah. Kartallar Sok. Atalay 6 Sitesi B Blok No.1 Daire.8 Nilüfer/Bursa bilgi@limapsikoloji.com Siteye Git
Psikolog Ayşegül Sabuncu 0224 502 07 04 İhsaniye Mah. İlknur Sok. Bulvar 224 Sitesi 1/B Blok Kat.4 No.8 Nilüfer/BURSA info@aysegulsabuncu.com Siteye Git
Psikolog Esra Vatansever 0507 599 44 34 Ertuğrul Mah. Ahmet Taner Kışlalı Bulvarı. Taşyakan Sitesi No.76 C Blok K.7 Daire.26 Nilüfer/Bursa bilgi@bursadapsikolog.com Siteye Git

Psikolog Kimdir?

Gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelere bakıldığı zaman psikologların çok yaygınlaştığı ve kullanımlarının artış gösterdiği görülmektedir. Yani ülkemize bakacak olursak Türkiye gelişmekte olan ülkeler kategorisindedir. Türkiye’de psikolog kullanımlar giderek artmaktadır bunun sebebi insanların maddi olanaklarının düzenlemeye başlaması, hayat standartlarının yükselmesi ve aynı oranda ruhsal çalkantılar yaşanması ve hayata tutunmaya çalışma gibi sorunları türemesi olabilir. Avrupa’da top koşturan futbolcumuz Emre Mor için de psikolog görevlendirildiği haberlere yansımıştı. Yani illa sorun yaşamak ya da toplumda bilindiği gibi delirmek gerekmiyor.

Bursa psikolog seans ücretleri değişkenlik gösterebilir. Uzmanlığı ve ilgi alanı değişen konular için farklı ücretler uygulanabilir. Bu psikologun ve konunun durumuna göre artış gösterir. Her insan psikologlardan destek alabilir. Bunun için psikologdan randevu alması ve randevu gününde psikologun ofisine gitmesi yeterlidir. Psikolog seans ücretleri alacağınız hizmetin uzunluğuna ve zorluğuna göre elbette ki değişecektir. Psikolog üniversiteden ilgili bölümden mezun olduğu için alanında uzman kişidir. Sadece bir sertifika ile psikolog olunmaz. O yüzden gittiğiniz psikolog üniversite mezunu ve alanında uzman olduğu için ona güvenebilirsiniz.

Makaleler

Psikolog hizmeti için bir çok kişi gereksiz bir iş olarak görür. Bunun nedeni kendilerini küçük görmeleri olabilir. Siz başkalarını sözleri ile hareket etmek yerine kendi kararınızı alarak kendiniz için en iyi olanı istemelisiniz. Bunun için psikolog desteği almanız gerekiyorsa onu da yapmalısınız. Çevremden ne derler diye hareket etmeniz ileride daha büyük sorunlar ile karşılaşmanıza neden olabilir.

bursa psikolog fiyatları

Bursa Psikolog Seans Ücretleri Nasıldır?

Bursa psikologların hizmet verdiği güzel bir şehirdir. Bursa’da psikolog ile iletişime geçerek sadece konuşmak için bile randevu alabilirsiniz. Psikologlar depresyon, endişe, panik atak, fobi, endişe, öfke kontrol sorunu, ilişki sorunları gibi bir çok konuda hem bireysel hem de çift olarak destek alınacak kişilerdir. Psikologlar Bursa halkına iyi hizmet vererek daha yaşam dolu ve mutlu bireyler haline getirecektir. Psikolog yaptığı görüşmeleri gizli tutmakta ve kişisel veri güvenliğine önem vermektedir. Kanunen de psikolog görüşmeleri korunmaktadır. Bursa psikolog fiyatları da bütçenize göre uygundur. Kendinizi zorlamadan iyi bir psikolog desteği alabilirsiniz. Bursa’da psikolog arıyorum diyen bir kişi için sitemiz en ideal yerdir. Bursa’nın uzman, tavsiye edilen ve kendini yetiştirmiş psikologu sitemiz tarafından önerilmektedir.

Çoğu kişinin yanlış bildiği bir diğer konu ise filmlerde görülen uzan ve çocukluğundan bahsedelim konusudur. Bu bazen kullanılan bir yöntem olabilir elbette ama filmlerde sürekli bu psikologların böyle resmedilmesinden dolayı çoğu insan psikologları gereksiz olarak görmektedir. Ancak psikolog desteği alarak yukarıda bahsettiğimiz sorunlardan kurtulabilirsiniz. Türk Psikologlar Derneği de bu alanda kendini geliştiren ve uzman psikologların bulunduğu bir topluluktur. Oraya da bakmanızda fayda var.

bursa psikolog tavsiye

Bursa Psikolog Önerileri

Psikolog görüşmesi kaç seans sürer? Bu soru için bir cevap verilmez çünkü sorun tespiti ve tedavisi için değişik yollar izlenebilir ve bu da seansların uzamasına yol açabilir. Bunun kesin bir bilgisi olmamakla beraber psikolog ile görüşerek detaylı bilgi alımı yapabilirsiniz. Bursa psikolog önerileri ile hayatını daha iyi yoluna koymuş vatandaşların yaşadığı bir yerdir. Siz de destek almaktan çekinmeyiniz. Gerek iş, gerek evlilik gerek çocuk gerekse diğer sorunlarınızla ilgili psikologdan destek alabilirsiniz.

Psikolog hizmeti almış insanlar ile temasa geçerek tecrübelerinden faydalanmak ister misiniz? O zaman Google+ Bursa Psikolog sayfamıza bakabilirsiniz. Sayfaya Git

Psikolog önerileri Bursa halkı için yapılmaktadır. Bursa Nilüfer psikolog, Bursa Yıldırım psikolog, Bursa Osmangazi psikolog gibi çeşitli aramalar ile insanlar psikologlara ulaşmaya çalışmaktadır. Biz de web sitemize psikolog sayfası açarak siz değerli ziyaretçilerimize önerilerde bulunmaya karar verdik. Bursa’nın tüm ilçelerinden gelen çeşitli yaş gruplarındaki bir çok konuda psikolog hizmetine ihtiyaç duyan kişiye özenli ve titiz şekilde hizmet sunulmaktadır. Bu konuda ve akıllarda kalan bir çok soruya cevap vermeye çalıştık. Burs psikolog tavsiye konusuna son olarak söylemek istediğimiz şey de psikolog hizmetinin çok gerekli ve yararlı bir hizmet olmasıdır. İnsanın kendine olan saygısını kazanabilmesi ve başa çıkmakta zorlandığı bazı sorunlarda profesyonel destek alması gerektiğine inanıyoruz.

psikolog bursa

Bursa Psikolog Tavsiye ve Psikolog Listesi İnceleme

Psikolog tavsiyesi yaptığımız sitemizde Bursa’nın en başarılı psikologlarından birisine ulaşabilirsiniz. Psikolog desteği almak zir eksiklik değil bir farkındalıktır. Kendinize daha iyi ve daha huzurlu bir hayat sürdürebilmeniz için sorunlarınız için destek almanız gerekebilir. Çevrenizde psikologa gitmeniz aşağılayıcı bir konu olarak görülebilir. Siz psikolog desteği aldığınız zaman daha farklı ve daha iyi bir hayata sahip olduğunuzu fark edeceksiniz. Psikolog seans ücretleri hakkında bilgi almak ve aklınızdaki tüm sorulara cevap bulmak için sitemizde paylaştığımız numaradan psikologa ulaşabilirsiniz. Bursa psikolog hizmetinden faydalanan ve daha iyi bir yaşam süren yüzlerce kişinin bulunduğu bir şehirdir. Bunu da göz önünde bulundurabilirsiniz.

Psikolog tavsiye Bursa merkezi ve ilçelerine paylaşılıyor. Psikolog Bursa vatandaşlarına en iyi hizmeti verebilmek için sürekli kendini geliştirmektedir. Gerek seminerler gerek konferanslar gerekse daha iyi eğitimler alarak kendilerini sürekli geliştirirler. Psikologa uaşmak için üst kısımda paylaştığımız iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Tavsiye ederken internette yapılan yorumlara, insanların düşüncelerine ve sosyal medya paylaşımlarına dikkat etmeye özen gösterdik. Böylece Bursa halkının en iyi hizmeti en iyi psikologdan almasını sağlamak istedik.

bursa psikolog

Psikolog Hizmetleri

 1. Depresyon
 2. Endişe
 3. Panik Atak
 4. Fobi
 5. Öfke Kontrol Sorunu
 6. İlişki Sorunları
 7. Aile Danışmanlığı
 8. Bireysel Danışmanlık
 9. Ergen Danışmanlığı
 10. Cinsel Terapi
 11. Vajinismus

Daha bir çok hizmeti verirler. Bursa psikolog seans ücretleri hakkında bilgi almak için ve randevu almak için iletişime geçebilirsiniz. Hakkında bilgi paylaştığımız ve tavsiye ettiğimiz psikolog Bursa’da psikolog arıyorum diyen kişilerin tam da aradığı kişidir. Daha detaylı bilgi almak ve randevu almak için iletişime geçebilirsiniz. Mutlu ve huzurlu yaşamanız dileğiyle.

Bursa’da hizmet veren tüm psikologları görmek için Doktor Takvimi, Doktor Sitesi ve Tavsiye Ediyorum sitelerine de bakabilirsiniz. Psikologların öz geçmişlerini, psikologlar hakkında yapılan yorumları ve psikologların yazdığı makaleleri de bu sitelerden görebilirsiniz.

Bu Hizmetlere De Bakabilirsiniz


YORUM YAP - Bu konu hakkında değerlendirme yapmaktan çekinmeyiniz. Her türlü değerlendirme bizim için önemlidir. Aşağıdaki yorum kısmından özgürce düşüncelerinizi belirtebilirsiniz. (Yorumlar, yorum yapan ziyaretçinin sorumluluğundadır.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir