Bursa hizmet ağı.

Bursa Diyetisyen Önerileri, Tavsiyeleri ve Fiyatları

Diyetisyen bir kişinin zayıflaması, sağlıklı kiloya kavuşması ya da fit olması için besin programı hazırlayıp bu programı takip eden kişidir. Bu programın düzenli uygulanması ile kişi ideal kilosuna kavuşarak isterse de fit olabilir. İşte bunun için diyetisyenin hazırlayacağı kişiye özel diyet programını dikkatli şekilde uygulamak gerekmektedir. Bursa 3 milyon nüfusun bulunduğu büyük bir şehir. Bu da çoğu kişinin diyetisyen yardımına ihtiyaç duyması anlamına gelmektedir. Bursa diyetisyen ile irtibata geçerek size özel bir beslenme menüsü hazırlamasını isteyebilirsiniz. Ayrıca neler yapmanız gerektiğini de detaylıca anlatır. Böylece belirli bir zaman aralığında uygulayacağınız beslenme ve spor ile ideal kilonuza kavuşabilirsiniz. Diyetisyen fiyatları hakkında aklınızda soru işaretleri olduğunun farkındayız. Bunun için iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

Tavsiye Edilen Bursa Diyetisyen

 • Adres: Bursa, Türkiye (Harita)
 • Sabit Telefon: 0(224) .. – Mobil Telefon: ..
 • Web:
 • Facebook: facebook.com
 • Instagram: instagram.com
 • Çalışma saatleri: 10.00-17.00 (Hafta İçi ve Cumartesi)
 • Yetkili Adı:

Bursa Diyetisyenler

DiyetisyenTelefonAdresMailWeb Sitesi
Diyetisyen Merve Eken 0 224 242 32 42 Fethiye Mah. Fazıl Sok. No.19 Nilüfer/Bursa merveken95@gmail.com Siteye Git
Diyetisyen Elif Pınar Ertekin 0 506 157 23 70 Beşevler Yıldırım Cad. Kontkar Apt. A Blok No:154/2 Nilüfer/BURSA info@eliform.com.tr Siteye Git
Diyetisyen Gözde Alp 0 224 453 08 53 Beşevler Mahallesi Yıldırım Caddesi No.286 Seymen İş Merkezi B Blok Kat.2 Daire.13 Nilüfer/Bursa contact@dytgozdealp.com Siteye Git
Diyetisyen Yusuf Kenan Özkaraman 0224 22 348 16 FSM Bulvarı Cumhuriyet Mah. Yağmur Sok. Cadde 224 A Blok No.14 Kat.5 Daire.10 Nilüfer/BURSA info@bursafit16.com Siteye Git
Diyetisyen Ruhan Süme Yiğit 0224 240 08 08 F.S.M. Bulvarı Bahar Sitesi D Blok Daire.2 Nilüfer/Bursa bilgi@formdayasam.com.tr Siteye Git

Diyetisyen Nedir?

Diyetisyen profesyonel olarak besinlerin nasıl tüketilmesi gerektiğini, besinlerin değerlerini, kişinin diyet gereksinimini ve daha sağlıklı bir yaşam için beslenme ile ilgili gerekli her türlü durumu inceler. Kısaca beslenme durumunu inceleyen ve bu konulara bilgi veren kişilerdir. Bu konu için hem akademik olarak hem de tıbbi olarak kendilerini geliştirir ve sürekli çalışmalar yürütürler. Kesin bir dille anlatmak gerekirse diyetisyen kilo vermek ve fit olmak isteyenler için beslenme programı hazırlar. Diyetisyenler profesyonel, titiz, ilgili, beslenme ve yiyecekler hakkında bilgili olan kişilerdir. Destek almak ve daha iyi bir yaşam sürmek için diyetisyen ile iletişime geçmelisiniz.

Diyetisyenler sağlık kurumlarında, hastahanelerde, yemek şirketlerinde, spor kulüplerinde, fabrikalarda, kendi muayenelerinde ve bir çok yerde çalışırlar. Kendinize özel olarak diyet hizmeti almak için bir hastahanede görev yapan ya da özel muayenesi bulunan diyetisyen ile iletişime geçerek randevu alabilirsiniz. Böylece size en uygun diyet programı hazırlanır. Bursa diyetisyenlerin görev yaptığı ve başarılı şekilde hizmet verdiği bir şehirdir. Diyetisyen Bursa halkının daha sağlıklı ve daha iyi bir yaşam sürmesi için çaba gösterir. Bursa en iyi diyetisyen olmak için var gücüyle çalışan diyetisyen tavsiyemiz ile iletişime geçin ve hizmet alın!

Makaleler

Diyetisyen

Diyetisyenler (Vikipedia’ye bak) üniversitenin ilgili bölümünden mezun olurlar. Yani iyi bir eğitim alarak hizmet verirler. Bursa’da diyetisyen olan uzman kişilere ulaşarak hizmet alabilirsiniz. Sağlıklı yaşamak için sadece spor yapmak ya da yemekten kesmek değildir. Halk arasında konuşulan ya da herkesin de dediği gibi şunu yeme bunu yeme gibi söz gelim şeyler yaparak zayıflamak ya da kilo almak mümkün değildir. Profesyonel destek alarak Bursa’da binlerce kişi gibi siz de ideal kilonuza kavuşarak sağlıklı bir yaşam geçirebilirsiniz. Siz de güzel bir görünüm kazanmak, fazla kilolardan kurtulmak, kilo almak ya da fit olmak mı istiyorsunuz? O zaman sitemizde tavsiye edilen diyetisyene ulaşın, hizmet alın! Ayrıca yazın sıkça sıvı tüketimi yapılması gerektiği de unutmayın.

Vücut Kitle İndeksi Hesaplama

Makale: Vücut Kitle İndeksi Nedir? Nasıl Hesaplanır?

Vücut kitle indeksi hesaplama için tıklayınız.

Bursa Beslenme Uzmanı

Bursa’nın işinde en başarılı diyetisyenlerine ulaşarak randevu alabilirsiniz. Yapacağınız görüşmeler ile güzel bir program hazırlatabilir ve bu programa uyarak aylar hatta haftalar içerisinde ideal kilonuza kavuşabilirsiniz. Diyetisyene mi gidilir, şunu ye kilo verirsin, şu kadar koşunca kilo verirsin gibi çevrenizden gelecek tavsiyeleri dinlediğinizi biliyoruz ve hala kilo veremediniz. Neden? Çünkü kilo vermek için sadece koşmak ya da boğazdan kesmek yetmiyor. İyi bir beslenme programı ve düzenli bir spor gerekiyor. Uzman diyetisyen sizinle yapacağı görüşmelerde sizin hakkınızda bilgiler not alarak size en iyi beslenme programını ve spor programını hazırlayacaktır. Bursa diyetisyeni telefon numarası ile ulaşarak randevu alın ve o günü bekleyin.Bursa beslenme uzmanı en iyi şekilde hizmet vermek için var. İdeal kiloyu ve sağlıklı bir yaşamı siz de hak ediyorsunuz! Diyetisyen Bursa halkının kilo alma, kilo vermek ve ideal kiloya ulaşma gibi amaçları doğrultusunda çalışır.

bursada diyetisyen

Bursa beslenme uzmanı sadece kilo vermeye değil kilo alamayan insanlara da yardımcı olur. Bursa’da yüzlerce insan diyetisyenler ile çalışarak sağlıklı ve ideal kilolarında huzurlu şekilde yaşamaktalar. Beslenme uzmanı üniversitede ilgili bölümden mezun olur. Yani iyi bir eğitim ile bu alanda kendini geliştirmiş kişilerdir. Beslenme uzmanı yani diyetisyen her zaman kendini geliştirmeye çalışır, yeni ürünler, bilgilendirici makaleler ve eğitici kitaplar hazırlar. Kilo vermek, kilo almak, sağlıklı olmak ve ideal kiloya sahip olmak isteyen kişiler beslenme uzmanı ile görüşebilirler.

Bursa Diyetisyen Randevu

Bursa gelişmiş ve aynı hızla gelişmeye devam eden bir şehirdir. Bursa’da insanların kilo oranı normalin biraz üstünedir. Uygun fiyat ile diyetisyen hizmeti alarak daha sağlıklı olabilirler. Bursa diyetisyen bulunan bir şehir olduğu için bu hizmeti almak bir avantajdır. Her ay binlerce lira yemek yemeye harcıyoruz ve kilomuza hiç dikkat etmiyoruz. Bu da ileride kalp rahatsızlıklarına ve diğer sorunlara sebep olabilir. Bunun için ideal kiloya sahip olmak ve beslenmeye çok dikkat etmek gereklidir. Bursa’nın en iyi diyetisyenleri arasında olan önerilen diyetisyenimiz siz değerli Bursalılara hizmet vermek için kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Ülkemizde ve Bursa’da kilo konusuna hiç dikkat edilmez. Aslında kiloya çok dikkat edilmelidir ve sağlıklı yaşamaya dikkat etmek zorundayız. Bu konu basit bir konuymuş gibi gelse de yaş ilerledikçe çeşitli sorunlar yaşandığında daha iyi anlaşılıyor. Hem daha iyi çalışabilmek hem de daha güzel vakit geçirebilmek için ideal kiloda olmak gerekiyor. Bursa beslenme uzmanı da bu konuda profesyonel bir bakış açısı ile yardımcı oluyor. Beslenme uzmanını telefon ile arayarak uygun bir zaman için randevu alabilirsiniz.

Beslenme uzmanı Bursa’da bulunan ofisinde Bursalıları ağırlıyor. Daha önce paylaştığımız Bursa diyetisyen fiyatları makalemize de göz atarak daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Beslenme uzmanı ile çalışmak bir fazlalık değil aksine bir gereksinimdir. Kilo alamayan, kilo vermeyen ve ideal kilosuna kavuşmak isteyen kişiler beslenme uzmanı sayesinde kolaylıkla hayallerine kavuşabilir. Rahat hareket etmek, özgüven sahibi olabilmek ve insan içinde kendini iyi hissedebilmek için iyi beslenmek ve ideal kiloda olmak daha faydalı olacaktır. Sitemizde bulunan diyetisyen tavsiyemize ulaşarak daha detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.

bursa diyetisyen tavsiye

Bursa Diyetisyen Öneri

Bursa’da kilo vermek isteyen, sağlıklı yaşamak isteyen ve daha rahat hareket edebilmek için kilolarından kurtulmak isteyen binlerce insan bulunmaktadır. Kilo vermek için danışılacak en önemli kişi diyetisyendir. Diyetisyen Bursa halkını kilo verdirerek daha güzel ve mutlu bir hayat geçirmesini sağlamaktadır. Bursa diyetisyen ücretleri her bütçeye uygundur. Ücret konusunda kafanız karışık olabilir bunun için diyetisyen ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Bursa en iyi diyetisyen araştırmaları ve hizmetleri ile kilo vermenin hazzını yaşayan yüzlerce insanın bulunduğu muazzam bir şehirdir. Diyetisyene neden gidilir diye düşünen bir çok kişi detaylı bilgi için sayfamızda tavsiye edilen diyetisyen ile görüşebilir.

Bursa Diyetisyen Fiyatları

Bursa’da diyetisyenler kendi ofislerinde, fabrikalarda, şirketlerde, spor kulüplerinde, hastahanelerde ve bir çok kuruluşta hizmet veriyor. Bursa’nın en iyi diyetisyeni olmak için sürekli çalışıyor ve araştırmalar yürütüyorlar. Bursa diyetisyen fiyatları değişkenlik göstermektedir. Diyetisyenler insanların bütçelerini zorlamadan hizmet almaları için uygun fiyatlar belirlemiştir. Diyetisyen fiyatları Bursa halkının ödeyebileceği bir bütçe aralığında belirlenmek istenir. Bursa diyetisyen Nilüfer, Yıldırım, Osmangazi ve diğer ilçelerde bulunan ofislerinde müşterilerini beklemektedir ve hizmet vermektedirler. Bursa’da en iyi diyetisyen ile görüşmek isteyen kişiler doğru sayfadasınız. Bursa diyetisyen kadınlar kulübü ve kadın spor salonlarında da bulunuyor.

Bursa diyetisyen fiyatları her cebe uygundur. Sağlıklı beslenmek, kilo vermek ve huzurlu bir yaşam sürmek isteyen herkesin rahatlıkla ödeyebileceği bir ücret tarifesi bulunuyor. Diyetisyen fiyatları incelendiği zaman çok uygun olduğu görülüyor. Bursa diyetisyenleri Bursa halkı için kilo verme ve sağlıklı beslenme konularında yarımcı oluyor. Diyetisyen üniversite mezunudur ve kendi alanından mezun olur. Yani diyetisyenler gerekli eğitimi gördükleri için size nasıl yardımcı olacağını gayet iyi bilirler. Diyetisyen ile görüşmekten çekinmenize gerek yoktur. Bütçenize gayet uygun ücretlendirme ile gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz. Pdf olarak da bu içeriğe İssuu sitesinden bakabilirsiniz.

diyetisyen

Diyetisyen Bursa’da bulunan ve gayet güzel dekor edilmiş ofisinde kabul etmektedir. Bursa diyetisyen ücretleri konusunda aklınıza takılan herhangi bir soru varsa diyetisyene ulaşınız. Size her türlü soru için cevap verilecektir. Diyetisyen ile görüşerek uygun bir zamana randevu alabilirsiniz. Randevu gününde giderek görüşme sağlayabilirsiniz. Bursa diyetisyen bulunan güzel bir şehirdir. ursa özel diyetisyen fiyatları konusunda araştırma yapan bir kişi sitemizde cevap bulabilir. Diyetisyene kilo almak için gidilir mi diye soran bir kişiye cevabımız evet olacaktır. Diyetisyenler sadece kilo vermek için değil kilo almak isteyen kişiler için de hizmetler vermektedir. Diyetisyen ücretleri görüşme başına 50 TL ile 150 TL arasında değişmektedir. Bu ücretlendirme daha fazla da olabilir. Sitemizde Bursa’da bir kaç diyetisyen ile yaptığımız görüşme ile elde ettiğimiz ortalama fiyatı yazdık.

Diyetisyen Görevleri

Bursa diyetisyen fiyatları hizmet almak isteyen kişinin durumuna göre değişkenlik gösterebilir. Verilecek hizmetin zorluğuna ve detaylarına göre de değişkenlik gösterir. Yaz ayları geldiğinde insanları zayıflamanın telaşına düşebilir. Aslında fit bir vücuda sahip olmak göründüğü gibi zor değildir. Gayet kolaydır ama bunu istemek gerekir Siz de fit bir vücuda sahip olarak sağlıklı şekilde yaşamak istemez misiniz? Bunun için bir diyetisyen ile görüşün ve size vereceği tavsiyelere muhakkak uyun. Ayrıca size vereceği beslenme tablosuna da uymalısınız. Göreceksiniz kısa bir süre içinde sizdeki değişiklik gözle görülür şekilde olacaktır. Bursa diyetisyenler ile görüşen ve hedeflerine ulaşan kişilerin bulunduğu bir yer olduğu için siz de beklemeyin ve hadi arayın!

Sitemizde diyetisyen tavsiye etmek ve insanların beslenme konusunda yarımına koşmak için bu sayfaları oluşturuyoruz. Bursa’da bulunan insanlar daha sağlıklı ve daha fit bir yaşama kavuşabilirler. Sitemizde bulunan diyetisyen ile iletişime geçerek yapacakları görüşme ile bir randevu alabilirler. Daha sonra diyetisyenle görüşmenizde size he türlü detaylı bilgi verilecektir. Detaylı olarak diyetisyen görevleri hakkında bilgi almak için diyetisyen ne yapar makalemize göz atabilirsiniz

bursada diyetisyen

Bursa Diyetisyen Tavsiye

Bursa’da bir çok kadın ve erkek diyetisyen bulunmaktadır. Bu diyetisyenler işlerini en iyi şekilde yapmak için çalışmaktalar Biz de Bursa Hizmet Ağı Anuş Tegin olarak Bursa’da diyetisyen tavsiyesi yapmak istedik. Yaptığımız değerlendirmeler, müşteri yorumlar, çalışma saatleri, yazılan makaleler ve başka etkenler ile bir öneri yapmayı kararlaştırdık. Bursa diyetisyen tavsiye ettiğimiz ve bu konuda başarılı olduğuna inandığımız bir diyetisyen ile çalışmaktadır. Zaman zaman da diyet tarifleri paylaşacağız. Tavsiye diyetisyen işinde iyi olmakla beraber kendisine gelen müşterilerini en iyi şekilde karşılayarak beklentileri yerine getirerek kilo vermenin ve daha sağlıklı bir hayat yaşamanın mutluluğunu gözler önüne sermektedir. Bursa’nın en iyi diyetisyenleri her zaman kendini geliştiren ve en faydalı işler yapmayı hedefleyen kişilerdir.

Müşteri Yorumları

Nurcan Yıldırım – Düzenli uyguladığım diyet ile ve bazı egzersizler ile diyetisyenin dediği gibi kısa sürede farkı görmeye başladım. 1 ay gibi bir sürede 6 kilo vermenin mutluluğunu yaşıyorum. Daha da kilo verip ideal kiloma geldiğimde asıl mutluluk o zaman olacak benim için.

Melisa Sedat – Kilo verebileceğime hiç inanmıyordum ve bu durumu çevremdeki herkese de söylüyordum. Bir tavsiye ile diyetisyene ulaştım ve dediklerine harfi harfine uydum. 5 ayda 35 kilo verdim. Sanki hayat yeni başlamış gibi.

Hakan Güler – Zor bir çocukluk dönemi geçirdim. Çocukluktan kilolu olduğum için hayatımın sonuna kadar böyle olacağımı düşünüyordum. Zor bir süreç oldu benim için ama 7 ayda 59 kilo verdim. Dünya varmış.

‘Bursa diyetisyen’ Google+ sayfamızdan her türlü soru, görüş ve öneride bulunabilirsiniz. Sayfaya Git

Bursa hizmet veren tüm diyetisyenleri görmek için Doktor Takvimi, Doktor Sitesi ve Bulurum sitelerine bakabilirsiniz. Aynı şekilde Bursa hakkında bilgiler almak için de aşağıdaki sitelere de bakabilirsiniz.

Bursa Valiliği, Web: http://www.bursa.gov.tr/ – Adres: Hocaalizade Mh. 6. Kültür Sok. No: 2 Heykel Osmangazi/BURSA – Tel: 0224 222 60 00

Uludağ Üniversitesi, Web: https://www.uludag.edu.tr/ – Adres: Görükle Kampusu 16059 Nilüfer/BURSA – Tel: 0224 294 00 00

Bu Hizmetlere De Bakabilirsiniz


YORUM YAP - Bu konu hakkında değerlendirme yapmaktan çekinmeyiniz. Her türlü değerlendirme bizim için önemlidir. Aşağıdaki yorum kısmından özgürce düşüncelerinizi belirtebilirsiniz. (Yorumlar, yorum yapan ziyaretçinin sorumluluğundadır.)

 1. Candan dedi ki:

  Ben 26 yaşındayım. 1.67 boyundayım. 84 kiloyum. İdeal kiloma gelmek istiyorum. Bana ulaşır mısınız?

  1. Anuş Tegin dedi ki:

   Merhaba Candan Hanım, mail adresinize dönüş yapıldı.

 2. Münevver dedi ki:

  Kardeşim bir spor yarışmasına hazırlanıyor. Beslenme programın yaptırmak istiyoruz. Nasıl ulaşabiliriz diyetisyene.

  1. Anuş Tegin dedi ki:

   Merhaba Münevver Hanım, iletişime geçebilmemiz için telefon numaranızı mail ile gönderebilir misiniz? Teşekkür ederiz.

 3. Fatma Er dedi ki:

  Bir türlü kilo alamıyorum. Ne yapmalıyım.

  1. Anuş Tegin dedi ki:

   Merhaba Fatma Hanım, https://www.anustegin.com/makale/kilo-almak/ bu konumuza bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir