Bursa hizmet ağı.

Bursa Cam Balkon Firması Tavsiyeleri ve Fiyatları

Cam balkon sistemleri ev ve iş yerlerini dış etkenlerden korumak, kapalı alan yaratmak ve dekoratif bir alan hazırlamak amacıya yapılan sistemlerdir. Özellikle evde son dönemlerde daha çok kullanılmaya başlanmıştır. Kapalı alanlar her mevsim kullanıldığı için ev sahipleri balkonlarını da kapalı alan haline getirmek için cam balkon sistemlerini balkonlarına yaptırmaktadır. Bursa cam balkon sistemlerinin kullanıldığı şehirlerden bir tanesidir. Bursa cam balkon firmasından ücretsiz keşif hizmeti alarak cam balkon yaptırmak istediğiniz yeri inceleterek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tavsiye Edilen Bursa Cam Balkon Şirketi

 • Adres: Bursa, Türkiye (Harita)
 • Sabit Telefon: 0(224) .. – Mobil Telefon: ..
 • Web:
 • Facebook: facebook.com
 • Instagram: instagram.com
 • Çalışma saatleri: 10.00-17.00 (Hafta İçi ve Cumartesi)
 • Yetkili Adı:

Bursa Cam Balkon Firmaları

Firma AdıTelefonAdresMailWeb Sitesi
Cam Balkon 4 Mevsim 0224 453 38 21 İhsaniye Mah. Tuna Cad. 73/1 Nilüfer/Bursa cambalkon4mevsim@hotmail.com Siteye Git
Mertel Cam Balkon 0224 441 30 33 Beşevler Küçük Sanayi Sitesi Üçevler Mah. 38 Sok 60. Blok No.29-30 Nilüfer/Bursa info@mertelcam.com Siteye Git
Safa Cam Balkon 0224 452 99 60 Konak Mah. Yıldırım Cad. No.70/A Nilüfer/BURSA satis@safacambalkon.com Siteye Git
Görkem Yapı Cam Balkon 0224 361 57 16 Duaçınar Mah. 4. Şen Sok. No.48/A Yıldırım/BURSA gorkemyapi16@gmail.com Siteye Git
Aydın Yapı Cam Balkon 0224 245 63 63 Yunuseli Mah. Hüseyin Kanalıcı Cad. No.233 Osmangazi/BURSA info@aydinyapibursa.com Siteye Git

Cam balkon yaptırmak için öncelikle yapılacak yerin ölçüleri alınır daha sonra fabrikaya ölçüler verilir ve camlı balkonlar üretilir. Montaj için gün verilir ve o gün montaja gelinerek camlı balkonlar belirlenen yere montajlanır. Yağmurlu ve karşı havalarda içeri su geçirmemesi için gerekli tüm ince detaylar düşünülmektedir. Ucuza kaçmak için düşük kalite camlama balkonlar yaptırdığınızda kış aylarında su aldığında firmayı suçlamamanız gereklidir çünkü düşük kalite camlı balkonların bu sorunları da bulunur. Cam balkon fiyat hesaplama yapmak için firma ile iletişime geçebilirsiniz. Bursa cam balkon firmaları en iyi ürünleri en iyi kalitede üreterek uygulamak istemektedirler.

‘Bursa cam balkon’ Google+ sayfamızdan her türlü soru, görüş ve öneride bulunabilirsiniz. Sayfaya Git

Makaleler

Bir camlanan balkonun 10 yıl kadar rahatça kullanıldığını düşünürseniz vereceğiniz parayı da göz ardı etmeniz ve kaliteli bir camlanan balkon yaptırmanızda fayda var. Bursa cam balkon tavsiye edilen firmalar ile daha kaliteli işler ortaya koyuluyor. Fiyatları ve Bursa firmaları hakkında bilgi almak isteyen kişiler bir telefon ile ulaşabilirler. Cam balkon m2 fiyatları Bursa ve istenilen ürünün kalitesine göre değişiklik gösterir. Cam balkon perde ile daha kapalı bir görünüme sahi olur. İş ilanları arayanlar için de bu sayfada bulunan firma işe yarayabilir. Bursa’da cam balkon yapan firmalar işlerini en iyi şekilde yapmak için ellerinden geleni uygularlar.

sürme cam balkon

Bursa Cam Balkon Tavsiye

İş yerleri için sistemleri de tercih edilen dekoratif yapılardan bir tanesidir. Cam balkonlar iş yerlerinin kapalı ve kullanılabilir alanlarının daha fazla olmasını sağlar böylece daha fazla müşteri aynı anda iş yerinde bulunabilir ve iş yerinin güvenliği de daha iyi sağlanmış olur. Bursa’da yaptırmak için bir çok alternatif firma bulabilirsiniz. Bursa güvenilir firmaları siz değerli müşterileri için en iyi hizmeti vermeye hazırdırlar.

Bursa cam balkon tavsiye edilecek en iyi şehirlerimizden bir tanesidir. Çünkü hem kış aylarının çetrefilli geçmesi hem kirli hava hem de lodos olmasından dolayı evinizi daha güvenli hale getirecektir. Hizmeti alarak evinize ya da iş yerinize yaptırmak için web sitemizdeki firmaya günün her saati ulaşabilirsiniz. Referanslarına göz atarak işlerine verdikleri önemi görebilirsiniz. Cam balkonlar, balkon cam, balkon kaplama, balkon cam sitemleri, katlanır sistemleri gibi çeşitli yapılarda üretilmektedir. Bursa cam balkon firmasına yapılan değerlendirmeler, yorumlar ve şikayetleri inceleyebilirsiniz.

Modellerini inceleyerek istediğiniz gibi yaptırabilirsiniz. İster tek cam, ister sabit, isterseniz de katlanır olarak yaptırma imkanına sahipsiniz. Bursa cam balkon firmaları müşterilerinin isteklerine hızlı şekilde cevap verebilmek için keşif ekibi bulundururlar. Yani cam balkon yaptırmak isteyen bir kişi veya firma yaptıracağı yeri inceleyerek fiyat teklifi vermesi için profesyonel keşif ekibini bekler. Keşif ekibi hızlı şekilde adrese giderek inceleme yapar ve fiyat teklifi verir. Bursa cam balkon dünyası çok geniş bir konudur. Korkuluk yaptırarak evinizde bulunan çocuğunuz için ekstra bir güvenlik sağlamış olursunuz.

Şikayet edilen tek konusu yağmurlu havalarda bazen su sızdırmasıdır. Bunun için yaptırdığınız ürünün hiç bir şekilde dışarıdan boşluk olmamasına dikkat etmelisiniz. Usta her zaman hizmet verir. Forum sitelerinde de bilgi verilen bir konudur. Cam balkon nedir sorusuna bu yazımızda cevap bulacaksınız. Fitili  imalatçılar tarafından ekstra olarak ve sistemin bir parçası olarak üretilmektedir. Tamir gerektiren bir durum olduğunda rahatlıkla onarılabilir.

bursa nilüfer cam balkon

Bursa Nilüfer Cam Balkon

Bursa Nilüfer cam balkon firması Bursa’nın Nilüfer ve diğer ilçelerinde hizmet veren bir firmadır. Kaliteli, sağlam ve dayanıklı ürünleri ile değerli Nilüfer halkının evlerine ve iş yerlerine cam balkon uygulaması yapmaktadır. Cam balkonlar çeşitli yapılarda ve çeşitli markalar tarafından üretilmekte ve uygulanmaktadır. Katlanır cam balkon, sürgülü cam balkon, giyotin cam balkon çeşitleri en çok tercih edilen ürünlerdendir. Bunlar arasında da en çok tercih edilen ise katlanır cam balkon sistemleridir.

Nilüfer’de binlerce ev ve bir o kadar da iş yeri bulunuyor. Bu evlerin ve iş yerlerinin daha dekoratif ve daha yaşanılası olması için bazı düzenlemeler yapılıyor. Ev sahipleri balkonlarını 4 mevsim kullanılır hale getirmek için balkonlarına balkon kaplama yaptırmak isterler. Bunun için de en güzel ve mantıklı olan cam balkon sistemleridir. Nilüfer cam balkon sistemleri daha konforlu evlerin bulunduğu bir ilçe haline geliyor. Sadece Nilüfer değil, Osmangazi ve Yıldırım‘da da cam balkon sistemleri kullanımı iyice yaygınlaştı. Balkonlarını sadece sıcak günlerde değil her gün kullanılır bir ortam haline getirmek isteyen onlarca kişi cam balkon sistemleri yaptırıyor.

Cam balkon sistemleri kaliteli, dayanıklı, uzun ömürlü ve kolay kullanılır. Bu sebeplerden dolayı da tercih eden sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Özellikle yeni yapılan konut projelerinde bir çok ev sahibi taşınmadan önce cam balkonun da aradan çıkmasını istemektedir. Bunun için de Bursa cam balkon firması ile anlaşarak montajın yapılmasını isterler.

nilüfer cam balkon

Cam balkon firması ödemede kolaylık sağlamaktadır. İster peşin ödeyin ister taksitli ödeyin. Peşin fiyatına 6 aya kadar taksit yaptırarak kolayca ödeme yapabilirsiniz. Bursa cam balkon sayfamızda bulunan firma ile iletişime geçerek ürünler hakkında bilgi alabilir ve fiyatlandırma için bilgi talep edebilirsiniz. Balkon kaplama için kullanım bu sistem sayesinde Bursa’nın tüm ilçelerinde yaşayan ev sahipleri ve iş yeri sahipleri daha konforlu bir ortama sahip olabilirler. Hem görüntüsü itibariyle hem de fiyatı itibariyle siz değerli ziyaretçilerimizin tercih edebileceği bir üründür. Nilüfer cam balkon firması ile iletişime geçebilirsiniz. Mutlu ve huzurlu kalın!

Nilüfer ilçesi Bursa’nın en nezih ilçelerindendir. Nilüfer ilçesinde bulunan ev ve iş yerlerine yaparak hem dekorasyon açısından hem de kapalı kullanılabilir alan kazanma açısından avantaj sağlayabilirsiniz. Bursa Nilüfer cam balkon firmaları çeşitli modellerdeki ve kaliteli ürünlerini satmakta ve uygulamasını yapmaktadır. Cam balkon Bursa Nilüfer ilçesinde bir çok eve ve iş yerine uygulandı.

bursa yıldırım cam balkon

Bursa Yıldırım Cam Balkon

Yıldırım Bursa’nın en kalabalık 2.ilçesidir. Binlerce ev ve binlerce iş yeri bulunmaktadır. Her geçen gün daha fazla gelişmekte, yeni evler yapılmakta ve yeni iş yerleri açılmaktadır. Cam balkonlar evlerin ve iş yerlerinin kapalı alan oranını ve 4 mevsim kullanılabilir alan yerini de arttırmaktadır. Cam balkonlar ile balkonlar daha dekoratif ve daha kullanılabilir oluyor. Bursa Yıldırım cam balkon firmaları Yıldırım ilçesinde bulunan evlerin ve iş yerlerinin balkonlarını kullanılabilir şekilde kapatıyor.

Cam balkon hakkında detaylı bilgiye sahip değilseniz sitemizde bulunan cam balkon nedir makalemize göz atmanızı tavsiye ederiz. Böylece cam balkonlar hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Bursa cam balkon firmaları tarafında hizmet verilen ve çeşitli modellerde cam balkonlar ile süslenen bir şehirdir. Bir çok cam balkon firması Bursa’da hizmet vermektedir. Siz de evinizin balkonunu 4 mevsim kullanmak mı istiyorsunuz? O zaman cam balkon tam da size göre bir konudur. Cam balkonlar evlerin balkonlarını kapatarak katlanır ve istenilen bir köşede biriktirecek şekilde yapmasından dolayı çokça tercih edilmektedir. İstediğiniz zaman cam balkonu açarak normal bir balkon yapabilir istediğiniz zaman kapatarak tam bir kapalı balkon yapabilirsiniz.

Yıldırım içesinde bulunan evler için m2 olarak belirlenen fiyatlar ile cam balkonlar yapılmaktadır. Bir cam balkon için balkon büyüklüğüne göre ortalama olarak 2000 TL ile 5000 TL arasında bir ücret ödenir. Bu fiyatı Türkiye’deki ortalama balkon boyutlarına göre belirtiyoruz. Ancak elbette çok daha kaliteli ve daha değişik cam balkon seçenekleri de bulunuyor. Onları firmalar ile görüşerek isteğiniz doğrultusunda yaptırabilirsiniz.

yıldırım cam balkon

Yıldırım cam balkon firma önerisi yapmak ve insanların cam balkon hakkında daha fazla bilgi alması amacıyla hazırladığımız bu makalemizi okudunuz. Siz de Bursa’nın Yıldırım içesinde oturuyor ya da burada iş yeri sahibi olabilirsiniz ve cam balkon yaptırmak isteyebilirsiniz. Bunun için web sitemizde bulunan Bursa cam balkon firması ile irtibata geçerek ücretsiz şekilde keşif yaptırabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Ayrıca firma yetkilisi ile görüşerek taksitlendirme de yaptırabilirsiniz. Ödeme gücünüze göre 5,6 aya kadar taksit uygulayabilirsiniz.

bursa osmangazi cam balkon

Bursa Osmangazi Cam Balkon

Osmangazi cam balkon ve Bursa’nın diğer ilçelerinde hem ev hem de iş yerlerin kullanılan dekoratif bir kaplama sistemidir. Osmangazi cam balkon firmaları çeşitli modellerdeki sistemleri uygulamaktadır. Cam balkonların en büyük avantajı ve tercih edilmesinin en büyük nedeni katlanır olmasıdır. İstenildiği zaman balkonun katlanarak eskisi gibi normal balkon haline gelmesidir. Ayrıca ses, ısı ve su geçirmeyi engelleme özelliğinden dolayı da bir tercih sebebi haline gelmiştir. Balkon kaplama sistemleri arasında en çok seçilen sistem cam balkondur.

Bursa’da bir çok ev ve iş yeri cam balkon kullanmaktadır. Bursa’nın her yerinde cam balkonların bir çok modeli kullanılıyor. Katlanır cam balkon fiyatları da her bütçeye göre değişkenlik göstermektedir. Cam balkonun kalitesine, modeline, büyüklüğüne göre fiyatlar artış göstermektedir. Bursa cam balkon m2 fiyatları incelendiği zaman özellikle taksit yapılması imkanı da cezbedici olarak göze çarpmaktadır.

Osmangazi cam balkon fiyatları ortalama olarak 2500 TL ile 4500 TL arasındadır. Bu fiyat aralığını ortalama olarak ve Osmangazi’deki balkonların büyüklük ortalamasına göre vermekteyiz. Cam balkon firması ücretsiz olarak cam balkonun yapılacağı yere giderek ölçü alır ve ürünler hakkında bilgi verir. Daha sonra bir fiyat teklifi vererek müşterinin onayına sunar. Müşteriler de eğer fiyatı ve ürünü beğenirse anlaşma uygulanır ve verilecek bir tarihte cam balkon montajına gelinir.

osmangazi cam balkon

Cam balkon montajına firma ortalama 7,8 gün sonra gelir. Kendi aracına yüklediği cam balkon malzemeleri ve personel ile gelen firma yetkilisi montaj yapar. Sadece Osmangazi ilçesinde oturan insanlar için değil aynı şekilde Yıldırım, Nilüfer ve diğer ilçelerdeki insanlar için de hizmet vermektedir. Nilüfer cam balkon firması ve Yıldırım cam balkon firması ile de görüşerek hizmet alabilirsiniz.

Bursa’da bulunan ev sahiplerine ve iş yeri sahiplerine hizmet veren cam balkon firmasını tavsiye ediyor ve onayınıza sunuyoruz. Bursa cam balkon firması hakkında yapılan yorumları, önerileri ve şikayetleri de dikkate alarak Bursa’nın iyi bir cam balkon firmasını tavsiye etme kararı aldık. Hizmet almak için web sitemizde ilglli sayfada bulunan firma iletişim bilgilerin firmaya ulaşabilirsiniz.

bursa cam balkon firmaları

Hizmet Verilen Önemli Mahalleler

Bursa Küçük Sanayi: Küçük Sanayi ve çevresinde bulunan evlere ve iş yerlerine özel fiyat avantajları ile kapalı balkon sahibi olma imkanı verilmektedir. Bursa Küçük Sanayi camlı balkon hizmeti ile daha yaşanılır bir yer.

Bursa Görükle: Görükle çok hareketli bir mahalledir. Görükle cam kaplama balkon ile daha dekoratif bir yer olmaktadır. Daha detaylı bilgi için iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Bursa Bağlarbaşı: Osmangazi’nin en kalabalık mahallelerinden birisi olan Bağlarbaşı’nde evlere ve iş yerlerine katlanır ve sürmeli cam kaplama balkon sistemleri uygulanmaktadır.

Bursa Hamitler: Hamitler’de yaşayan vatandaşlar için özel fiyat avantajları bulunuyor. Bilgi alınız.

Bursa Heykelde: Heykel Bursa’nın bir kaç merkezinden bir tanesidir. Heykelde camlı balkon yaptırmak isteyen ev ve iş yerleri bulunmaktadır.

Bursa Beşevler: Beşevler de daha dekoratif bir görünüme kavuşarak 4 mevsim camlı balkon avantajlarından faydalanıyor.

Bursa Emek: Emek’te yaşana insanların evleri ve Emek’te hizmet veren iş yerlerinin balkonları da 4 mevsim kullanılır hale gelir.

Bursa Yunuseli: Yunuseli’de bulunan iş yerleri için de hizmet veren bir çok firma bulunmaktadır. Özel fiyat teklifleri ile camlı balkon satın alınabilir.

Bursa Otosansit: Otosansit ve civarında bulunan evler için yaptırmak artık çok daha kolay. Otosansit camlama balkon firması ile iletişime geçerek ücretsiz keşif hizmeti alabilirsiniz.

Bursa Özlüce: Özlüce gün geçtikçe gelişmeye devam eden ve Bursa’da adından söz ettiren bir yerdir. Özlüce’de camlı balkon yaptırmak isteyen ev sahipleri camlama balkon firması ile iletişime geçebilir.

Bursa Millet Mahallesi: Millet Mahallesi çok hızlı şekilde gelişti ve yine aynı hızla gelişmeye ve cazibe merkezi olma yolunda ilerliyor. Bursa Millet Mahallesinde bulunan ev ve iş yerleri için özel teklifler ile hizmet alınabilir.

Camlı balkon aksesuarları bursa için bir avantajdır. Bursa ısıcamlı camlı balkon üretiminin de olduğu bir yerdir. Bursa’da camlı balkon ürünlerinin sergilendiği mağazalara da giderek ürünleri inceleyebilirsiniz. Bursa Demirtaş camlı balkon firması ile de Demirtaş’da bulunan evler tanışıyor. Bursa dört mevsim kullanılabilir balkonlara kavuşuyor.

bursa cam balkon

Bursa Cam Balkon m2 Fiyatları

Balkon kaplama yaptırmak için kampanyalardan da faydalanabilirsiniz. Firmanın oluşturduğu kampanyalar ile taksitli ödeme de yapabilirsiniz. Biraz peşin gerisi taksitli, peşin fiyatına taksitli ya da iki taksit gibi çeşitli kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Bir evin balkonu Bursa’daki balkon büyüklükleri ortalama olarak göz önüne alındığında 2000 TL ile 3000 TL’ye yapılabilir. Bursa cam balkon m2 fiyatları incelemeniz için detaylı bir sayfa hazırladık. Bursa’da ürünlerini üreten ve montaj hizmeti veren profesyonel firmalar bulunmaktadır. Bursa balkon camlama fiyatları her bütçeye hitap edebilecek çeşitli ürünler barındırıyor.

Balkon kaplama yaptırarak balkonunuzu da kapalı alan haline getirerek 12 ay da kullanılır hale getirebilirsiniz. Lodos, kar, yağmur gibi hava koşullarında balkonlar kullanılmaz hale gelir. Yani kullanılabilir alan azalır. Bunun için balkonunuzu kapatarak kapalı alanınızı arttırabilirsiniz. Böylece 4 mevsim balkonlar kullanılır. Fiyatları siz değerli Bursalıların da ödeme gücüne göre belirlenmiştir. Fiyatları kalitesine göre değişiklik göstermektedir elbette. Size önerimiz su sızması gibi sorunlarla karşılaşmamanız için kaliteli yaptırmanız olacaktır.

Bursa cam balkon fiyatları öğrenerek bütçenize uygun sistemi kaplatabilirsiniz. Youtube videosunu izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Bursa halkı tarafından çokça tercih edilmektedir. Yolda giderken binalara baktığınız zaman her apartmanda en azından bir iki tane sisteminden görebilirsiniz. Ayrıca kışın soğuğu da engelleme özelliğine sahiptirler.

Bursa cam balkon m2 fiyatları incelendiği zaman her bütçeye uygun model ve kalitede cam balkon ürünleri olduğu görülmektedir. Cam balkon fiyat listesi oluşturulup müşterilerin onayına sunulmaktadır. Cam balkon kaplama sistemleri çeşitli renk, kalite, boyut ve modellerde üretilmektedir. En çok tercih edilen cam balkonlar siyah, gri ve altın rengi olmasına karşılık mavi, turuncu, yeşil renklerde de cam balkonla üretilmektedir. Üretilen bu cam balkonlar ev sahipleri ve iş yeri sahipleri tarafından tercih edilmektedir.

cam balkon fiyatları bursa

Cam Balkon Çeşitleri

Son dönemlerin en beğenilen hem dekoratif hem de kullanışlı gereçlerden bir tanesidir. Cam balkonlar değişik yapılarda, kalitelerde ve şekillerde üretilmektedir. Bu da çeşitlerinin olduğunu ve tamamen kullanıcının keyfine kalmış bir seçim olduğunu gösteriyor. Ekşi Sözlükteki Bursa cam balkon konusuna da bakabilirsiniz.Cam balkon çeşitleri tek cam, katlanır cam, bölme cam, motorlu katlanır cam, kayar cam gibi yapılardadır. Üreten firmalar ile iletişime geçerek sırf size özel olarak da yaptırabilirsiniz. Çeşitlerini kısaca inceleyelim. İkinci el cam balkon satışı yapan kişilerle de görüşebilirsiniz.

Bursa Cam Balkon Firmaları

Tebrikler cam balkonunuz kullanıma hazır. İşte bu kadar basit. Siz sadece istediğiniz sistemi ve üretimi yapılabilecek rengi seçiyorsunuz. Daha sonra firma geri kalan her şeyi halledip sizin kullanımınıza sunuyor. Bursa cam balkon firmaları müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için her gün kendini geliştirmektedir. Siz de Cam balkon firmaları için tavsiyede bulunabilirsiniz. Sitemizde Bursa cam balkon tavsiyeleri, yorumları ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi sunuluyor. Diğer sayfalarımıza bakarak daha geniş bilgiler alabilirsiniz.

bursa cam balkon fiyatları

Cam Balkon Hakkında Sorular

a- Fiyatları nasıl belirlenir?

Seçtiğiniz ürün ve kalitesine göre fiyatları değişiklik göstermektedir.

b- Hangi renklerde olur?

Gri, siyah, pembe tonları, sarı, yeşil, kırmızı gibi renklerde üretilmekte ve tercih edilmektedirler. Ancak daha çok siyah renk tercih ediliyor. Renkleri tavsiye etmek gerekirse siyah renk önerebiliriz.

c- Cam kalınlıkları nedir?

8 mm ile 10 mm genel kullanım kalınlığıdır. Daha kalın cam balon sitemleri de bulunmaktadır.

d- Kaç günde teslim edilir?

Sipariş ettiğiniz sisteme göre ortalama 4 ile 7 günde montaja gelinir.

e- Montaj kaç saat sürer?

Yine sistemine göre montaj ortalama 3 ile 5 saat arasında sürebilir.

f- Kredi kartına taksit yapılır mı?

Ödeme gücünüze göre 3, 4, 5 ay gibi taksit yapılabilir.

g- Hangi cam balkon sistemi daha iyi?

Biz katlanır sistemleri öneririz.

Müşteri Yorumları

Gültekin Yorulmaz – Komşuların tavsiyesi ile cam balkon yaptırmak istedik. Komşuya gittiğimizde cam balkonun ne denli faydalı ve gerekli olduğunu anlıyorduk. Biz de yaptırdık. Balkonun keyfini yaşamaya yeni başladık. Oldukça iyi iş çıkardılar. Teşekkür ederiz.

Adnan Ortaç – İş yerimizin bir bölümüne cam balkon yaptırmak istedik. Ancak bir çok firma araştırmamıza rağmen bir türlü karar veremiyorduk. Biz de yaptıkları işlere bakmak istedik. İncelememiz sonucunda bu firmayı tercih etmeye karar verdik. İşlerini çok iyi yapıyorlar. Oldukça güzel bir iş oldu. Ellerinize sağlık.

Muhammed Erler – Evimizin balkonunu kaplatmak istiyorduk. Hem yazın hem de kışın kullanım için cam balkon olduğunu öğrendik. Önceleri çok pahalı bir şey olduğunu sanıyorduk ama öyle değilmiş. İyi ki yaptırmışız.

Bu Hizmetlere De Bakabilirsiniz


YORUM YAP - Bu konu hakkında değerlendirme yapmaktan çekinmeyiniz. Her türlü değerlendirme bizim için önemlidir. Aşağıdaki yorum kısmından özgürce düşüncelerinizi belirtebilirsiniz. (Yorumlar, yorum yapan ziyaretçinin sorumluluğundadır.)

 1. Serkan dedi ki:

  Evimizin balkonu için cam balkon yaptıracağız. Nasıl görüşebiliriz?

  1. anustegin dedi ki:

   Şu an için bir cam balkon firması ile anlaşmamız bulunmuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir