Yerel İşletmeler Google’dan Nasıl Faydalanır?

Google ülkemizde açık ara en fazla kullanılan arama motorudur. Bu da işletmelerin Google’a dier seçeneklere göre daha fazla yatırım yapması gerektiğini gösteriyor. Bu yatırım Google Ads ve SEO olacaktır. Google Ads hizmetini vermediğimizden dolayı bu konuda bir bilgilendirme yapamayız ama araştırma yaparak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. SEO konusunda ise iyi bir bilgi birikimine sahibiz ve bu birikimi Anuş Tegin’de kullanıyoruz.

Yerel işletmeler Google’dan arama motoru optimizasyonu ile çok iyi verim alabilirler. Bunun neticesinde de müşteri kazanırlar. Bunun için elbette ki iyi bir web siteye sahip olmak, ne yapacağını bilmek ve istikrarlı bir çalışma gerekiyor. Biz Anuş Tegin olarak şuanlık sadece İstanbul’da aktif olarak bulunuyoruz ve İstanbul‘daki potansiyelimizin tamamına 2019 Temmuz ayı gibi de ulaşmayı hedefliyoruz. Bu ciddi bir yol ve elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Google’da iyi bir dönüş almak isteyen işletmeler uzun ve zor bir yoldan geçmek zorundalar. Bu yolda iyi bir danışman yardımı ile büyük riskleri ve yolun nereye gittiğini bilerek geçebilirler. Ancak iyi bir danışman ile çalışmayan ya da yalnız başına gitmeye çalışan işletmeler yolu çok uzatırlar ya da hedefe hiç bir zaman ulaşamazlar. Bunun neticesinde de Google’ın fayda getirmediğini düşünürler. Ancak kendilerinin başarısız olduklarını da kabul etmezler. İşte bu yüzden Google’dan dönüş almak ve müşteri kazanmak için Anuş Tegin danışmanlığında yürüyebilirsiniz. Birlikte yürüyelim ve zirvelere koşalım. Bize ulaşmaktan ve aklınızdaki her türlü soruyu sormaktan çekinmeyiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir