Organik Trafik İşletmelere Ne Kazandırır?

İşletmeler için en iyi müşteri kazanma yöntemi tabiki internettir. Ancak internet kolay bir yer değil ve işletmelerin çok rakibi var. Yüzlerce internet sitesi arasından sıyrılarak ziyaretçilere kendini göstermesi için bir şeyler gereklidir. Bunun için de iki seçenek bulunur; organik trafik ve reklam.

Organik trafik siteye sosyal medya hesaplarından, haber sitelerindeki ilgili haberlerden, arama motorlarından ve bunun gibi ücret ödemeden gelen ziyaretçiler için verilen isimdir. Reklam da ister bir web sitesi, haber sitesi, sosyal medya reklamları ya da herkesin bildiği Google Ads olabilir. Bunların dışında bazı reklam seçenekleri de bulunuyor elbette. Biz Anuş Tegin olarak organik trafik konusuna öncelik vermiş ve işletmelerin web sitelerinin organik alandan alacağı trafik konusunda kafa yoran bir ekibiz. Bunun için araştırmalar, ar-ge çalışmaları ve çeşitli incelemeler yürüterek bilgi birikimimizi daha da büyütüyoruz. Siz saygın işletme sahipleri için organik trafik sağlamak için en iyi seçenek olan Google’ı iyi değerlendiriyor ve hizmet sunuyoruz.

Türkiye’de ve Dünya’da açık ara en çok ziyaret edilen site ve en çok kullanılan arama motoru olan Google’da iyi konumlar elde etmenin paha biçilemez fırsatlar getirdiğini biliyoruz. Bunun için İstanbul ve Londra çalışmalarımız ile işletmelere organik ziyaretçi sağlıyoruz. Çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi almak için info@anustegin.com’dan bize ulaşabilirsiniz.