Diyetisyen Ne Yapar ve Nasıl Çalışır?

Diyetisyenler, üniversitelerde “Beslenme ve Diyetetik” adı altında 4 yıllık lisans eğitimi veren fakültelerden mezun olmuş kişilerdir. Diyetisyenler iyi birer dinleyici ve insan psikolojisinden anlayan beslenme uzmanlarıdır. Beslenme uzmanlığı denildiğinde akla sadece zayıflama gelmemelidir. Beslenme uzmanları danışanlarının ideal vücut kilolarına ulaşmasına yardım edenler.

Üniversitelerdeki eğitimleri sırasında pek çok ders almış olan diyetisyenler, insan psikolojisinden iyi anlayan kişilerdir. Psikolojik kilo ve fiziksel kilo arasındaki farkları iyice anlamış ve özümsemiş kişilerin icra edebileceği meslek olan diyetisyenlik, günümüzde oldukça popüler hale gelmiştir. Mezun olduktan sonra hastanelerde çalışmaya başlayan diyetisyenler dilerler ise kendi kliniklerini de açabilirler.

Okumaya devam et

Sağlık Sektörü Google ve Sosyal Medyadan Nasıl Faydalanabilir?

sağlık sektörü için seo

Değerli salık sektörü çalışanları ve kurum yetkilileri. Bu yazımızda size değerli sağlık çalışanları olarak Google’dan nasıl bir çalışma ile nasıl bir dönüş alacağınızı detaylı şekilde anlayacağız. Sadece bu yazıdaki tavsiyeleri dinleyerek bile çok iyi dönüşler elde edebilirsiniz. Bunun garantisini veriyoruz.

Okumaya devam et

Diyetisyenler Google’dan Nasıl Müşteri Kazanabilir?

diyetisyen seo

Merhaba sayın diyetisyen, hoş geldin.

Google aklınıza gelmeyecek kadar büyük ve sınırsız imkanlar sunan devasa bir arama motorudur. Burada yapılacak çeşitli çalışmalar ile kısa sürede geri dönüş alınarak müşteri kazanılabilir. Bunun için Google’ı tanımak, nasıl bir çalışma gerektiğini bilmek ve düzenli bir çalışma gereklidir. Bu durum için de Anuş Tegin burada. Siz değerli diyetisyenler için nasıl bir çalışma yapabileceğimizi nasıl bir dönüş alacağımızı bu içerikte paylaşıyoruz.

Okumaya devam et