Ana Sayfa » Blog » Bimcell Rehberi

Bimcell Rehberi

bimcell

Bimcell, Bim tarafından piyasaya sürülen ve rakipleri ile neredeyse aynı fiyatlarda paketlere sahip telefon operatörüdür. Biz de bu konuda ziyaretçilerimize bilgi vermek istedik. Bimcell hat nasıl alınır? Bimcell hat nereden alınır? Bimcell hat kaç TL? Bimcell hat kaç günde açılır? Bu ve daha fazla soruya bu içerikte cevap bulabileceksiniz. Öncelikle Bimcell hakkında kısa bir bilgi verelim ve daha sonra da sorulara geçelim.

Bimcell

2015 yılında Bim marketleri ve Türk Telekom tarafından alt yapısı hazırlanarak ortak bir mobil gsm projesi olarak ortaya çıkmış ve kullanıma sunulmuştur. Türkiye’nin her mahallesinde bulunan Bim gücü ile Türk Telekom gücünü bir araya getirerek böyle bir ürün ortaya koymaya karar vermişler. Böylece Bimcell markası bizler için üretildi.

Bimcell Hat Nasıl Alınır? Bimcell Hat Nereden Alınır?

Bimcell hat almak için kimlik fotokopisi ile birlikte herhangi bir Bim mağazasına giderek Bimcell hat almak istediğinizi söylemeniz yeterlidir. Çalışanlar hemen bir form ile bilgilerinizi ve kimlik fotokopisini alarak başvurunuzu alıyorlar. Bimcell hat başvurunu sadece 5 dakikanızı alacaktır.

Bimcell Hat Kaç TL?

Bimcell hatlar 50 TL fiyata sahiptir. İçerisinde 1 Tl de kontör bulunmaktadır. Kullanabilmeniz için TL attırıp paket seçimi yapabilirsiniz.

Bimcell Hat Kaç Günde Açılır?

Hatlar resmi internet sitesinde yazdığına göre 48 saat içerisinde kullanıma açılmaktadır.

Bimcell Resmi Bilgileri

Web Sitesi: https://www.bimcell.com.tr/

Müşteri Hizmetler: 444 4 551