Ana Sayfa » İstanbul Diyetisyen » Bayrampaşa Diyetisyen

Bayrampaşa Diyetisyen

Bayrampaşa’da yaşayanlar için diyetisyen tavsiyesi yaptığımız bu sayfadaki diyetisyenden hizmet alabilirsiniz. Diyetisyen adı, telefonları, adresi ve web sitesi aşağıda paylaşılmıştır. Arayın ve hizmet alın!


Adı:

Soyadı:

Telefon:

Adres: Bayrampaşa / İstanbul

Mail:

Çalışma Saatleri: 09.30-19.30


Dünyada yaşayan insan popülasyonunun çok farklı eğilimleri vardır. Kimi ülkelerde insanlar obeziteye yatkınken kimi ülkelerde kas gücünün fazla kullanılmasıyla oluşan aşırı zayıflamalar söz konusudur. Diyetisyenler, insanların vücutlarının ideal ve sağlıklı kiloya ulaşması için yardım etmeyi ilke edinmiş kişilerdir. Genel açıdan diyetisyenler sağlıklı ve uzun ömürlü bir hayat sürmeyi sağlamak için vardır.

Kontroller ve Müdahaleler

Pek çok yiyecek ve içeceğin kalori değeri konusunda bilgi sahibi olan diyetisyenler, danışanlarının boylarına, yaşlarına ve kemik yapılarına bağlı olarak düzenli beslenme listeleri ayarlamaktadır. Bu beslenme listesini verdikleri hastalarını da belirli periyodlarda tekrar görmek istemektedirler. Sürdürülebilir tedavi yöntemiyle işleyen bu süreç hastanın durumuna göre gerekli müdahalelerin yapılmasına olanak vermektedir.
icon
Hizmete çok hızlı şekilde ulaşım sağla.