Ana Sayfa » İstanbul Psikolog » Başakşehir Psikolog

Başakşehir Psikolog

başakşehir ilçesi

Başakşehir’de yaşayanlar için psikolog tavsiyesi yaptığımız bu sayfadaki diyetisyenden hizmet alabilirsiniz. Psikolog adı, telefonu, adresi ve web sitesi aşağıda paylaşılmıştır. Arayın ve hizmet alın!


Başakşehir Psikolog İletişim Bilgileri

Adı:

Soyadı:

Telefon:

Adres: Başakşehir / İstanbul

Web Sitesi:

Çalışma Saatleri: 09.30-19.30


Başakşehir Psikolog Tavsiyesi

Ruh halinin en değişken olduğu dönem olan ergenlikte verilen profesyonel destek. Ergen danışmanlığı insanların çocukluktan ergenliğe geçişiyle başlayıp yetişkinliğe kadar olan 2,3 yıllık dönem için verilen hizmettir. Ergenlik dönemi çocukların çok hassas olduğu ve çok sık duygu değişimine girebilecekleri bir dönemdir. Sık duygu değişimleri ve duyguları kontrol edememe durumu çocukların sorunlarla karşılaşmasına sebep olacaktır. Sorunları aşamayınca da karamsarlık ve korku gibi duyguların çocuğu esir almasına neden olacaktır. Bunun için ergenlik danışmanlığı çok gerekli ve önemlidir.

Ergenlik döneminde okul çağında olan çocuklar okulda başarı elde etme konusunda da sıkıntı yaşayabilirler. Bu sorunlar profesyonel bir yardım ile aşmak gerekebilir. İşte burada psikolog devreye girer. Psikologlar ergen danışmanlığı hizmeti de vermektedirler. Siz de çocuğunuzun başarılı olmasını ve ergenlik sorunlarını kolayca aşmasını sağlamak için bir psikolog ile görüşmesini sağlayabilirsiniz. Sitemizde bu konuda hizmet veren bir psikolog tavsiyesi de yapıyoruz.

icon
Hizmete çok hızlı şekilde ulaşım sağla.