Ana Sayfa » İstanbul Diş Kliniği » Başakşehir Diş Kliniği

Başakşehir Diş Kliniği

başakşehir ilçesi

Başakşehir’de yaşayanlar için diş kliniği tavsiyesi yaptığımız bu sayfadaki diş kliniğinden hizmet alabilirsiniz. Diş kliniği adı, telefonu, adresi ve web sitesi aşağıda paylaşılmıştır. Arayın ve hizmet alın!


Başakşehir Diş Kliniği İletişim Bilgileri

Klinik Adı:

Whatsapp:

Telefon:

Adres: Başakşehir / İstanbul

Web Sitesi:

Çalışma Saatleri: 09.30-19.30


Başakşehir Diş Klinikleri Arasında Tavsiye Edilen Klinik!

Çalışmalar, ağız kanserinin artmakta olduğunu ve erken teşhisin iyileşme şansını önemli ölçüde iyileştirdiğini göstermektedir. Ağız kanseri taraması, diş hekimliğinde, olabilecek tüm topakları veya lezyonları incelemek için kullanılan el tipi bir tarama cihazının kullanımı da dahil olmak üzere, tüm ağzınızın kapsamlı bir incelemesini içeren kısa bir prosedürdür. Bu herhangi bir risk faktörünü vurgulayacaktır, böylece sizi en kısa sürede tedavi edebilir ya da yönlendirebiliriz.

Yıllık olarak bir tarama için gelmeniz önerilir. Ağzınızda herhangi bir yara, topak veya uzun süreli ülser varsa, ne kadar küçük olursa olsun, bakmak için gelmeniz çok önemlidir. Yumuşak doku muayenesi ağız kanserlerinin geç tespiti, ülkemizde yılda yaklaşık 2.700 ölümle sonuçlanan vaka sayısı başına meme kanseri, rahim ağzı kanseri veya cilt melanomundan daha yüksek oranda ölümle sonuçlanmıştır. Sigara içmek birçok kanser türü ve diğer diş problemleriyle güçlü bir şekilde bağlantılı olduğu için hastalarımızı sigarayı bırakma konusunda daima teşvik ediyoruz.

icon
Hizmete çok hızlı şekilde ulaşım sağla.