Ana Sayfa » İstanbul Diyetisyen » Bakırköy Diyetisyen

Bakırköy Diyetisyen

Bakırköy’de yaşayanlar için diyetisyen tavsiyesi yaptığımız bu sayfadaki diyetisyenden hizmet alabilirsiniz. Diyetisyen adı, telefonları, adresi ve web sitesi aşağıda paylaşılmıştır. Arayın ve hizmet alın!


Adı:

Soyadı:

Telefon:

Adres: Bakırköy / İstanbul

Mail:

Çalışma Saatleri: 09.30-19.30


Diyetisyenlik mesleğini icra eden insanlar, üniversitelerin 4 yıllık beslenme ve diyetetik bölümünden mezun olmuş kişilerdir. Oldukça bilgi birikimi gerektiren diyetisyenlik mesleği aynı zamanda insan psikolojisinden anlamayı da gerektirmektedir. İnsanların psikolojik durumunu kavramak ve beslenme düzenini oturtmak birbiriyle oldukça bağlantılı konulardır. İnsan psikolojisinden anlamayan kişilerin diyetisyenlik yapması oldukça zordur.

Danışanlarının yaşam tarzını benimseyip, onlara uygun beslenme düzenleri hazırlayan diyetisyenlerin bilindiğinin aksine tek amaçları zayıflatmak değildir. Uzun süren beslenme düzenini oturtma sürecinde kişilerin yaşam tarzlarında değiştirmeleri gereken noktalarda ısrarcı olmaları ve teşvik edici olmaları gerekmektedir. Bir diyetisyen ve hasta ilişkisi, sıradan bir doktor hasta ilişkisi değildir. Diyetisyenler danışanlarının sorunlarını anlamalı ve buna uygun çözümler üretmelidir.
icon
Hizmete çok hızlı şekilde ulaşım sağla.