Ana Sayfa » İstanbul Diş Kliniği » Bahçelievler Diş Kliniği

Bahçelievler Diş Kliniği

bahçelievler

Bahçelievler’de yaşayanlar için diş kliniği tavsiyesi yaptığımız bu sayfadaki diş kliniğinden hizmet alabilirsiniz. Diş kliniği adı, telefonu, adresi ve web sitesi aşağıda paylaşılmıştır. Arayın ve hizmet alın!


Bahçelievler Diş Kliniği İletişim Bilgileri

Klinik Adı:

Whatsapp:

Telefon:

Adres: Bahçelievler / İstanbul

Web Sitesi:

Çalışma Saatleri: 09.30-19.30


Bahçelievler Diş Klinikleri Arasında Tavsiye Edilen Klinik!

Diş hekimleri olarak koruyucu diş bakımına inanıyoruz ve hastalarımızı çocuklarını uygulamaya erken yaşta getirmeleri konusunda teşvik ediyoruz. Genç yaştan itibaren düzenli olarak yapılan muayeneler, çocukların artan dişlerine zarar veren etkilerle tedavi edilmeyen diş çürümelerine maruz kalmamasını sağlayacaktır. Ekibimizin çocuklara sağlayabileceği bir dizi önleyici tedavi vardır.

Florür uygulamaları, büyüyen çocuğunuzun dişlerinin çürümesini önlemenin güvenli ve etkili bir yoludur. Florid çocuğun diş yüzeyine boyanır ve bu durum dişlerin mineralleşmesine yardımcı olur. Fissür dolgu macunları diş rengindedir ve çürümeyi önlemek için çocukların dişlerinin ısırma yüzeylerine uygulanır. Araştırmalar, çocuğunuzu dişhekimliğine getirdiğiniz yaşın ne kadar küçük olduğunu, sadece bir muayene için bile olsa, dişhekasından korkmamak için olumlu bir deneyime sahip olma ve büyümenin daha muhtemel olduğunu göstermiştir.

Ekibimiz, çocuğunuzun kendilerini güvende hissetmelerini ve özen göstermelerini sağlamak için özel olarak ilgilenecektir. Bir çocuğun erken yaşta tedavi edilmesi diş hekiminin underbitlerin erken belirtilerini, çapraz ısırıkları veya overbite gelişimini görmesini sağlar. Çoğu şeyde olduğu gibi, tedavi etmeye ne kadar erken başlayabilirseniz, o kadar çabuk çözülebilir. Önleme her zaman tedavi etmekten iyidir, bu nedenle çocuğunuz için bir randevu almak için bugün uygulamayı arayın.

icon
Hizmete çok hızlı şekilde ulaşım sağla.