Ana Sayfa » İstanbul Diyetisyen » Avcılar Diyetisyen

Avcılar Diyetisyen

avcılar ilçesi

Avcılar’da yaşayanlar için diyetisyen tavsiyesi yaptığımız bu sayfadaki diyetisyenden hizmet alabilirsiniz. Diyetisyen adı, telefonu, adresi ve web sitesi aşağıda paylaşılmıştır. Arayın ve randevu alın!


Avcılar Diyetisyen İletişim Bilgileri

Adı:

Soyadı:

Telefon:

Adres: Avcılar / İstanbul

Web Sitesi:

Çalışma Saatleri: 09.30-19.30


Avcılar Diyetisyen Tavsiyesi

Vücut kitle indeksi boy ve kilo oranı ile gösterilen bir değerdir. Vücudun toplam yağ oranını tahmin eden bir işlemdir. Bu değer ile kaç kilo olmanız gerektiği belirlenir. Boyunuza göre kaç kilo olmanız gerektiği belirlenen bir işlem olarak bilinir. Böylece siz de ideal kilonuza ulaşmak için fikir sahibi olabilirsiniz.

Yağ oranı fazla bulunan insanlar ilerde çok büyük sorunlar ile karşılaşabilirler. Bu durumda yaşanacak olan sağlık sorunları için hem zaman hem de para kaybınız olacaktır. Üstelik çekeceğiniz acılar da ayrı bir dert. Bu sorunlar ile karşılaşmamak için siz de yağ oranınızı belli bir oranda tutabilir ve daha sağlıklı beslenebilirsiniz. Vücut kitle indeksi hesaplama ile siz de yağ oranınızı görebilir ve şimdiden tedbir alabilirsiniz.

Fazla kilolardan kurtulmak ya da kilo almak için bir girişimde bulunmuş olabilirsiniz. En iyisi siz bir diyetisyen ile görüşerek profesyonel yardım alın. Kilo verdiren hap gibi ne olduğu belli olmayan ve sürekli haberlerde ölümle sonuçlanan saçma sapan yollara girmeyiniz. Diyetisyen ücreti ödememek için canınızı riske atmayı göze almayın.

icon
Hizmete çok hızlı şekilde ulaşım sağla.