Ana Sayfa » İstanbul Diş Kliniği » Avcılar Diş Kliniği

Avcılar Diş Kliniği

avcılar ilçesi

Avcılar’da yaşayanlar için diş kliniği tavsiyesi yaptığımız bu sayfadaki diş kliniğinden hizmet alabilirsiniz. Diş kliniği adı, telefonu, adresi ve web sitesi aşağıda paylaşılmıştır. Arayın ve hizmet alın!


Avcılar Diş Kliniği İletişim Bilgileri

Klinik Adı:

Whatsapp:

Telefon:

Adres: Avcılar / İstanbul

Web Sitesi:

Çalışma Saatleri: 09.30-19.30


Avcılar Diş Klinikleri Arasında Tavsiye Edilen Klinik!

Kök kanal tedavisi (Endodonti olarak da bilinir), dişinizin içindeki hamur diş çürümesinden etkilendiğinde veya ağzınıza zarar geldiğinde hasar gördüğünde gereklidir. Bu enfeksiyon kök kanal sistemi yoluyla yayılabilir ve bu durum sonunda apse yapabilir, bu da çok fazla rahatsızlığa neden olabilir. Kök kanal tedavisi yapılmazsa, diş alınması gerekebilir. Diş hekimlerimiz enfeksiyonun yayılmasını durdurmak için kök kanal tedavisi uygulayabilir ve dişinizi mümkün olduğu kadar koruyacaktır. Özel teknikler ve gelişmiş ekipmanlar kullanarak, yerel bir anestezi alacaksınız ve genel tedavi, normal bir dolguyu yerleştirmekten farklı hissetmemelidir.

Tedavinin amacı kök kanalındaki tüm enfeksiyonları gidermektir. Daha sonra enfeksiyon oluşmasını önlemek için kök temizlenir ve doldurulur. Geçici bir dolgu yerleştirilir ve diş yerleşmek üzere bırakılır. Daha sonraki bir ziyarette diş kontrol edilir ve tüm enfeksiyon temizlendiğinde, diş kalıcı olarak doldurulur. Kök kanal tedavisi yetenekli ve zaman alıcı bir işlemdir ve çoğu tedavi kursu iki veya daha fazla ziyareti içerecektir. Ağzınızı en iyi durumda tutmak için düzenli hijyen randevuları ve diş muayeneleri için gelmenizi tavsiye ederiz.

icon
Hizmete çok hızlı şekilde ulaşım sağla.