Ana Sayfa » İstanbul Cam Balkon » Ataşehir Cam Balkon

Ataşehir Cam Balkon

ataşehir

Giyotin cam balkon sistemleri daha çok cafe ve restoran gibi işletmelerde görülmektedir. Bunun sebebi de müşterilerin daha rahat etmesi ve gerektiğinde havalandırma yapabilmek içindir. Kış bahçesi olarak adlandırılan yarı cam tarzı olan yere sıfır yerlerde de kullanılıyor. Teraslarda da kullanılabilir. Hem dekoratif olarak gayet iyidir hem de görüntüyü kapatmayacak şekildedir. Diğer cam sistemlerinde de olduğu gibi giyotin cam balkon sistemlerinde de yağmur, hava ve ses geçirme ve koruma özelliği bulunur. Kayış sistemi ve cam oldukça sağlam olduğu için beklenmedik kazalara sebebiyet vermez. İstenirse otomatik sistem de entegre edilebilir. Çoğunlukla otomatik sistem dahil olan giyotin cam balkonlar tercih edilmektedir.

Cam balkon ev ve iş yerlerinde kullanılan hem dekoratif hem de kullanışlı bir sistemdir. Ataşehir cam balkon firması tüm ilçelerinde hizmet verir. Bir çok çeşitte cam balkon bulunmaktadır. Alım yapmak istediğiniz yerin ölçülerine göre istediğiniz renk tonlarında cam balkon alabilirsiniz. Cam balkon firmaları çeşitli yerlerinde bulunan mağazalarında ürün tanıtımı da yapmaktadırlar. İstediğiniz zaman bu mağazalara gidip ürünleri inceleyebilirsiniz. Seçeceğiniz bir ürünü satın alabilirsiniz. Giyotin cam balkon fiyat teklifi için firmaya ulaşın!

Cam balkon firmaları müşterilerinin yaptırmak istedikleri yere gidip ölçü alırlar. Böylece cam balkonun üretimi yapılarak bir tarih verilerek montaj yapmaya gelinir. Cam balkon montajı büyüklüğüne göre 2 saat de sürebilir 5 saat de sürebilir. Elbette çok daha büyük yerlere montaj yapmak daha üzün sürecektir.

Müşterinin almak istediği cam balkon sistemi hakkında bilgi verilir. Var olan cam balkonlar mağazada incelemeye davet edilir. Katalog ile de gösterim yapılır. Cam balkon yapılacak yere gelinerek ölçüler alınır Bu ölçüler çok hassas değerde yapılır çünkü 1 cm için bile yapılacak hata yanlış üretime yol açar. Alınan ölçüler doğrultusunda fabrikadan üretim yapılması istenir. Üretim ortalama 4,5 günde teslim alınır. Ancak daha büyük yapılar için elbette üretim biraz daha sürebilir. Verilen teslim tarihinde uzman personel gelerek montaj yapar. Bu montaj ortalama 2 ile 5 saat arası sürecektir. Uzun süren bir işlemdir. Kullanım için size detaylı bilgi verilecektir. Bunu firma yetkilisi kullanarak anlatır.

icon
Hizmete çok hızlı şekilde ulaşım sağla.