Ana Sayfa » Bursa Temizlik Şirketi

Bursa Temizlik Şirketi

Temizlik konuları yeni tadilatı yapılmış olan bir çok alan için halledilmesi son derece zor olan bir konudur. Yapılan tadilat sonrasında çıkan toz ve moloz yığınlarının temizlenmesi bir o kadar meşakkatli bir uğraştır. Ayrıca evler ve iş yerlerinin her zaman temiz bir şekilde muhafaza edilmesi gereklidir. Fakat vakit yetersizliğinden kaynaklı olarak yapılamayan bu işler için bizler en güvenilir temizlik hizmetini sizlere sunuyoruz.

Ev Temizliği

Evler gün içerisinde havalandırma işlemleri ve diğer sebeplerden ötürü en çok kirlenen yapıların başında geliyor. Bu nedenle özellikle de çalışan hanımlar ve tek yaşayan kişiler için ev temizleme işlemi neredeyse imkansız hale gelebiliyor. Özellikle güvenilir temizlik çalışanlarımız ile işimizi devam ettiriyoruz. Sizler için Bursa temizlik şirketi olarak en güvenilir ve kaliteli temizlik hizmetini sunmak için çalışıyoruz.
Çocuklu ve yaşlı olan evlerin bakımında kullanılması yasak olan temizlik malzemelerine dikkat ediyor ve içerisinde kimyasal madde barındıran temizlik malzemelerinin kullanımından kaçınıyoruz. Her alanda sağlıklı bir yaşam imkanı sağlamak için binlerce çalışanımız ile her an hazırız.

İş Yeri Temizliği

İş merkezi olan ilimiz Bursa doğal olarak bir o kadar da insana ev sahipliği yapıyor. Hızlı gelişen yapısı ile iş merkezlerinin odak noktasıdır. Ofis içi temizlik işleri ile bu iş merkezlerinin uğrak noktalar haline gelmelerine ve göz alıcı bir görünüme sahip olmalarına yardımcı olur. Ofis içi temizlik işlemeleri Bursa temizlik şirketleri tarafından atanan temizlik elemanları ile en seri ve en kaliteli şekilde yapılır ve rekabet ortamına ofisinizi hazır hale getiririz.

Temizlik işlemleri başta mekan görünüşü olmak üzere en çokta sağlık açsından oldukça önemlidir. Evlerde, okullarda, iş yerlerinde ve yeni tamiri yapılmış olan inşaat alanlarında temizlik işlemlerinin en kaliteli şekilde yapılmasını sağlayarak sizlere en sağlıklı yaşam alanını yaratmaya çalışıyoruz. Bursa’da bulunan binlerce temizlik şirketi arasından sıyrılarak zirveye doğru sizler ile ilerlemeye çabalıyoruz. Bu çabalarımızı ise evlerinizde, iş yerlerinizde ve diğer temizlik yapılan alanlarda en başarılı sonuçları vererek gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Temizlik Fiyatları

Bursa’da bulunan binlerce temizlik şirketleri, binlerce çalışanı şirket bünyesinde çalıştırıyorlar. Bu çalışanların büyük bir kısmı günlükçü olarak çalışırken bir kısmı ise aylık ücret ile çalışmaktadır. Bu kişilerin seçimi sırasında önceleri yaptıkları iş tecrübeleri ile işe alımlarına dikkat ediyoruz. Ayrıca başvuran kişilerin kaliteli ve sağlıklı bir temizlik anlayışının olup olmaması konusunda incelemeler yaparak müşterilerimiz için ücretlerinin karşılığını veriyoruz.

Standart temizlik ücretleri ile çalışan bayan ve bay elemanlarımız istediğiniz her an sizler için temizlik işlemlerinizi halledebilirler. Sizler de gerek duyduğunuzda sadece bizleri arayın. İstediğiniz gün ve saatte temizlik görevlilerimiz sizlerin temizlik ihtiyacınızı karşılamak için orada olacaklardır.