Ana Sayfa » Bursa Oto Ekspertiz

Bursa Oto Ekspertiz

Bağımsız ve tarafsız olarak hizmet veren oto ekspertizler bir aracın detaylı olarak incelenmesi ve bu incelemenin raporlanması hizmetini vermektedir. Yani bir kişi ikinci el bir araç satın alacağı zaman aracın tüm detaylarını öğrenmek için aracı oto ekspertize götürerek kısa süre içerisinde aracın tüm detaylarını öğrenebilir. Böylece satın alacağı ikinci el aracın arızasız ve kusursuz olduğundan emin olabilir. Oto ekspertizler ikinci el araç piyasasının vazgeçilmezleridir. Bursa oto ekspertiz hizmeti veren firmaların bulunduğu bir şehirdir. Tam kapasite çalışan bilgisayarlar ile yapılan araç incelemesi ile bir aracın detaylı analizi yapılır.

İkinci el bir araç almak istiyorsanız alacağınız o aracın kusur durumunu bilmek istersiniz. Sadece gözünüzle bakarak anlayamayacağınız bir çok detay vardır. Bu detayları de oto ekspertiz sizin için en incesine kadar ortaya çıkaracaktır. Böylece aklınızda hiç bir soru işareti kalmadan almak istediğiniz aracı gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. Bursa’nın en önemi konumları olan Osmangazi, Yıldırım,Mudanya, Nilüfer, İnegöl, Orhangazi, Yenişehir, Gemlik, Küçük Sanayi, Beşyol,Yalova Yolu, Oto koop, Hürriyet, Buttim, Kent Meydanı gibi bölgelerde hizmet veren oto ekspertiz firmaları ile iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.

Hızlı şekilde işlem yapıldığı için hiç beklemeden size en yakın zamana randevu verilecektir. Böylece hem zaman kaybı yaşamadan hem de masraf yapmadan aracınızı teste sokabilirsiniz. Oto ekspertiz motor, lastik, fren, araç altı, boya, kaporta, süspansiyon gibi önemli gereksinimleri inceler. Siz de aracınızın incelendiği sırada bir çay içerek testin bitmesini bekleyebilirsiniz.

Oto Ekspertiz İşlemleri

Motor

Motor bir aracın en önemli bölümüdür. Motor belirli aralıklarla muayene ettirilmeli ve arıza vermemesi için gerekli özen gösterilmelidir. Oto ekspertiz araçların motor bölümünü detaylı olarak inceler. Bir araç satın alınmadan önce motor bölümü muhakkak kontrol ettirilmelidir. Oto ekspertiz firması motor bölümünü en ince ayrıntısına kadar ineler.

Boya Kaporta

Bir aracın her bölümü boya gösterge aleti ile kontrol edilir. Aracın her hangi bir yeri boya olmuşsa bu detaylı şekilde ortaya çıkar. Boya gösterge aleti boya durumunu inceler. Araç kaporta, tavan, kapılar, kaput ve diğer hassas öneme sahip yerleri incelenir. Bir aracın boyalı olması sorun değildir ancak kaza yapmış olabilme durumu bulunabilir. Her boyalı araç kazalı değildir buna ayrı bir önem gereklidir.

Elektronik Aksam

Elektronik kontrol araç için ciddi ödeme sahiptir. Araç beyni, kaza anında devreye girmesi gereken sistem, hava yastığı ve araç içinde bulunan elektronik sistemler incelenir. Oto ekspertiz raporu içine bu inceleme de eklenir.

Araç Altı

Aracın altına bakıldığında her hangi bir yağ kaçağı, fren sistemlerindeki sorun, tekerlerde olabilecek sorunlar ve araç altındaki her şey gözle görülür. Bu durumda araç altı incelemesi kolaylıkla yapılır. Rapora yazılır.

Fren

Frenler araç için hayati öneme sahiptir. Frenlerin iyi çalışması, hızlı çalışması, iyi tutması ve ani durumlarda hemen devreye girebilmesi için test edilir. Gerek yan frenleme, gerek ani frenleme testleri ile frenlerin durumu incelenir.

Süspansiyon

Süspansiyon testi ile aracın dayanıklılığı da belirlenmiş olur. Bir çukur ya da tümsekte aracın vereceği tepti görülür. Aracın atmaması ve kaza olmaması için süspansiyonların gerekli ayarlarda olması gerekir. İşte bu durum incelenerek süspansiyon durumu rapora yazılır.

Bursa Oto Ekspertiz Tavsiye

Oto ekspertiz tavsiye edip ikinci el araç satın alacak kişilerin araçlardaki her türlü kusuru görmelerini sağlamayı amaçlıyoruz. Bu sayede 2.el araç satın alacak kişi oto ekspertiz raporu ile alacağı aracı aklında hiç bir soru işareti kalmayacak şekilde alacaktır. İkinci el araç satışı ülkemizde her yıl daha faza artış göstermektedir ve ikinci el araç alacak kişiler de dikkat etmek isteyerek alacağı araçta daha sonra alım sırasında belirtilmeyen bir hasar ile karşılaşmamak istemektedir. Bunun için de Bursa oto ekspertiz tavsiye ederek Bursa’da ikinci el araç satın alacak kişilere yarımcı oluyoruz.

Bursa Osmangazi oto ekspertiz, Bursa oto ekspertiz Nilüfer, Bursa Küçük Sanayi oto ekspertiz gibi konum aramaları da yapılmaktadır. Ayrıca fiyat, rapor detayı ve tavsiye de yapıldığı için insanlar dilediği gibi güvenilir oto ekspertiz firmasından hizmet alabilirler. Bursa computest hakkında bilgi paylaştığımız içeriğe de bir ara göz atabilirsiniz.

Bursa oto ekspertiz firmaları Bursa’da ikinci el araç alımı yapacak kişilere sürekli hizmet sağlamaktadırlar. Hizmet almak için oto ekspertiz telefon numarası ile iletişime geçip randevu alabilir ve randevu saatinde giderek hiç beklemeden oto ekspertiz raporu alabilirsiniz.

Bursa Computest

Bursa computest hizmeti ile ikinci el araçların güvenle satın alındığı bir şehir haline geldi. Bir ikinci el aracı satın almadan önce aracın çeşitli testlerden geçirilmesi gerekmektedir. Bu testleri yapan yetkili ve uzman iş yerleri bulunmaktadır. Bu iş yerlerine oto ekspertiz ve computest denilir. Bir aracın iç ve dış aksamlarının detaylı olarak kontrol edildiği test merkezleridir. İkinci el araç satın almadan önce muhakkak o aracı bir computest firmasına test ettirmeniz gereklidir. Hasarlı araç satın almamak için bu işlem çok gereklidir.

Bursa oto ekspertiz firması Bursa merkez, Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım ve diğer tüm ilçelerindeki ikinci el araç satın almak isteyen kişilere hizmet veriyor. Bursa’da ikinci el piyasası çok hareketlidir. O yüzden yanlış bir ticaret yapmadan önce ve hasarlı bir araç satın almadan önce oto ekspertiz raporu almalısınız. Bu oto ekspertiz raporu çok kısa bir süre içinde verilmektedir. En fazla 2 saat içinde aracınızın tüm detayları teknik donanım ile incelenerek rapor oluşturulur. Siz de bu sırada bir çay içerek vakit geçirebilirsiniz.

Bursa computest firması uzman personeli, yeterli donanımı ve gerekli izin belgeleri ile hizmet vermektedir. İstediğiniz zaman satın almak istediğiniz aracın test edilmesi için gidebilirsiniz. Ancak bazı dönemlerde ikinci el piyasası hareketli olduğu için siz yine de gitmeden önce firmayı arayarak randevu almayı deneyin. Böylece hiç beklemeden hemen aracınız teste alınır.

Bursa’da computest hizmeti ile aracını güvenle test ettirip satın alan on binlerce kişi bulunuyor. Siz de ikinci el araç satın almadan aracınızı computest firmasına getirmelisiniz. Bursa computest işlemleri kısa sürede yapılan ve detaylı bir rapor teslimi yapılan şehirlerden bir tanesidir. Biz de Anuş Tegin web sitesi olarak Bursa’da ikinci el araç satın almak isteyen kişilere yardımcı olmak amacıyla firma önerisi yapıyoruz. İkinci el araç satın almadan önce bu işleme dikkat eden kişiler daha sonra hiç bir sıkıntı çekmezler. Sitemizde bulunan computest firması ile iletişime geçerek çok daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bursa Osmangazi oto ekspertiz ikinci el araç satın almak isteyen kişilerin araçlarını inceleyerek rapor oluşturur. Oto ekspertiz raporu aracın tüm iç ve dış kısımları inceleyerek oluşturulur. Böylece aracın her hangi bir yerinde var olan arıza ortaya çıkarılır. Arızalı ya da hatalı araç satın almanın önüne geçilmiş olunur. İkinci el araç alım satım Bursa’da çok yapılmaktadır. Bu yüzden de Bursa oto ekspertiz ihtiyacı olan bir şehirdir. Osmangazi ilçesinde ikinci el araç satın almak isteyen kişiler için oto ekspertiz tavsiye etmek için bu içeriği hazırladık.

İkinci el araçların gözle görülmeyen bazı yerlerinde arızalar olabilir. Aracı satan kişi de bu arızayı fark etmemiş olabilir. Ancak oto ekspertizler araçları çok detaylı şekilde inceledikleri için tüm sorun ve arızalar ortaya çıkar. Aynı şekilde araçta arıza bulunmuyorsa da sağlamlık raporu verilir. Böylelikle gönül rahatlığıyla ikinci el araç satın alınabilir. Daha öne Bursa computest başlıklı makalemizde de bu konudan söz etmiştik.

Bursa Oto Ekspertiz Fiyatları

Osmangazi oto ekspertiz tavsiye ettiğimiz bu sayfamız ile ikinci el araç satın alımları daha güvenli oluyor. İkinci el araç satın almak için çeşitli sitelerdeki ilanlara bakabilirsiniz veya oto galerilere de gidebilirsiniz. Beğendiğiniz bir aracı inceletmek üzere bağımsız, tarafsız ve uzman oto ekspertize götürebilirsiniz. Aracınız incelenirken siz de çay içebilirsiniz. En geç 1 saatlik bir süre zarfında araç incelenir ve detaylı bir rapor çıkarılır. Bu rapor oldukça anlaşılır ve her iki tarafın da kafasını karıştırmayacak şekilde hazırlanır.

Oto ekspertiz raporu aracın süspansiyon, fren, kaporta, boya, elektronik, motor ve diğer tüm gereksinimlerini test eder ve inceler. Bu inceleme sonunda aracın sağlam ya da arızalı olduğunu açık şekilde ortaya çıkar. Siz de aracı satın almak için aklınızda kalan tüm sorulara cevap bulmuş olursunuz. Böylece araçta her hangi bir hata varsa da ona göre bir fiyat indirimi yapılabilir. Araç sahibi ile yapacağınız görüşmede hepsini konuşabilirsiniz. Bursa oto ekspertiz siz değerli Bursalıların ikinci el araç incelemelerini yapıyor. Sitemizde oto ekspertiz tavsiyesi yaparak sizlere yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Oto ekspertiz fiyatları çok uygundur ve herkes tarafında karşılanabilir. Örneğin bir binek araç için istenilen rapor kapsamına göre ortalama 100 TL ile 250 TL arasında değişim gösterir. Bu da fiyatın ne kadar uygun olduğunu göstermektedir. Bursa oto ekspertiz fiyatları bakımından diğer şehirlere göre daha da uygunluk gösterebilir. Çünkü ikinci el piyasası Bursa’da çok hareketli olmakla beraber Bursa halkı ikinci el araç almayı da tercih etmektedir.

Bursa oto ekspertiz siz değerli araç satın alacak kişilerin gönül rahatlığı ile araç satın alması için hizmet vermektedir. Oto ekspertiz telefon numarasından ulaşarak bilgi alabilir ve aracınızın teste sokulması için randevu alabilirsiniz.